iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 4 of 102 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 46 to 60 of 1530

Thread: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 5[CLOSED]

  1. #46
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    14
    Thanks
    0
    Thanked 7 Times in 2 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    ma potrosio sam ja par sati citajuci po forumu, al ako se zajebem onda sam nadrljao. Pa pametnije je pitat nego napravit njesra sa telefonom

  2. #47
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    Saka na isto mu dodje...ukoliko nije bilo previse tweakova instliranih corona ce uraditi posao...inace ti isti tweakovi i ako se uradi fresh restore pravice iste probleme kao kada bi koristio coronu...ona je napravljena da olaksa posao onima koji su vec na 5.0.1 i vec imaju JB...


    seen samo lepo napravi Custom sa redsnow i taj custom koji napravis izaberi u itunes i nemas sta da brines...(naravno trebace ti i aktivaciona kartica)...

  3. #48
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    37
    Posts
    143
    Thanks
    11
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Default

    Pa i ja sam ukapirao da je corona unthedered deo JB-a i da sam samo to trebao da odradim. Ali ako su to bagovi sta mislite kako ce to da resavaju? Upgrade corona?

  4. #49
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    ne samo upgrade corone vec celokupnog cydia ekosistema...to ce biti sfera interesovanja sledecih par nedelja...sve dok ne izadje 5.0.2 ili 5.1...onda opet...ista prica

  5. #50
    iEntuzijasta
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    60
    Thanks
    14
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    Neverovatno sta sam uradio,jailbrejkovo sam 5.0.1 na moj 4.1 a da nisam upgrejdovao na 5.0.1?Jel sam napravio neku stetu?Upravo ga tunes grejduje na 5.0.1...

  6. #51
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    296
    Thanks
    31
    Thanked 51 Times in 30 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    Znaš kako je, neko voli da "set up as a new phone" kad radi restore jer misli da će tako biti čistije i neće "pokupiti bugove" iz backupa.
    Tako sam i ja imao osjećaj da je bolje clean restore pa čist JB, mada ne mora biti. S Coronom sam imao problem što mi je zaglavilo na Searching... signal, a izbrisao sam iphonedelivery. Možda bi proradilo da sam koji put restart ali kontam clean restore je sigurniji. Subjektivno mišljenje.

  7. #52
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    kunagureo: am....nisam siguran sta si tacno napisao...ali ako imas simfree telefon uradi ti upgrade...pa onda uradi taj JB...


    Saka: delivery i jeste bio problem...samo njega uninstaliras i instaliras corona i sve radi...instaliras opet delivery,restart i ne radi...deinstaliras delivery restart i radi...kapiras kako ide dalje

    Sa tim sam se prvo susreo...taj searching...hvala bogu znamo ko je kriv...no nebitno...update ce izaci za koji dan...mislim za delivery a i za ostalo...
    Last edited by Byakuya; 28-12-2011 at 02:03.

  8. #53
    iEntuzijasta
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    60
    Thanks
    14
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    Da da simfree...telefon mi je bio na 4.1,skinuo redsnow 0.9.10b1, i uradio jailbreak

  9. #54
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    296
    Thanks
    31
    Thanked 51 Times in 30 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    iphonedelivery je inače bio "bugovit" i na tethered. Neki dan mi je stigla poruka u isto vrijeme kad sam slao i tel je crashao i otišao u safe mode. A nisam ga smio restart dok nisam došao kući jer je tethered.

  10. #55
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    kenguruk nista strasno...ako hoces mozes sada opusteno na 5.0.1...pa onda opet uradis JB...

    Saka...boga mi meni je radio kao doxa...ova poslednja verzija...na pocetku je zezao stalno...ali zadnjih par verzija je bilo super...

  11. #56
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Oct 2011
    Age
    32
    Posts
    287
    Thanks
    96
    Thanked 41 Times in 29 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    Evo uz dosta muke i nesto malo problema sam jailbrejkao iphone
    zanima me dali ima nekog utjecaja ako mi je cydia tijekom instaliravanja i raspakiravanja installousa,appsynca i ostalog javila da se neke stvari nisu instalirale te da su nadomjestene necim drugim(ona crvena poruka na crnoj pozadini kada se instaliravaju programi iz cydije-jel imo neko slican problem?),
    takoder morao sam 3,4 puta ulazit u cydiju jer jednostavno nije htio raspakirati sve datoteke u cydiu,to je valjda zbog preopterecenosti sistema...

    Nakon stavljanja installousa sve mi je nestalo na SB-u osim Kioska,al sam ga restarto pa se sve vratilo
    Ima dosta sitnih(i zasada) ne toliko bitnih smetnji,nadam se da je JB stabilan i da ce sve radit kako treba

  12. #57
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    296
    Thanks
    31
    Thanked 51 Times in 30 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    Svima je problem sa Cydiom zbog preopterećenosti. Ja čitavo veče pokušavam ali BigBoss repo nikako da se popuni a bez njega neće da mi instalira iBlacklist. Valjda će se srediti uskoro. Inače za refresh repoa klikajte na Refresh dugme u Changes tabu.

  13. #58
    iDrugČlan
    Join Date
    Jan 2011
    Age
    46
    Posts
    32
    Thanks
    2
    Thanked 6 Times in 4 Posts

    Default

    A jel se netko susreo sa Installous problemom gdje se downloada aplikacija, stisne install... on kao instalira - javi da je instalirao i kad se izadje iz applikacije pojave se bijele ikone AdSheet, FieldTest, iOS Diagnostics, i Setup. Pojave se i sve ostale ikone koje sam podesio da se ne pokazuju poput Winterboarda ili Acttivatora ili SBSa...

    Nakon respringa se sve sakrije opet i pojavi se instalirana aplikacija.


    ---
    I am here: http://maps.google.com/maps?ll=45.798077,15.913788

  14. #59
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    50
    Posts
    203
    Thanks
    17
    Thanked 10 Times in 8 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    Negde gresim?Tel je iP4 4.3.5 BB 04.10.01 uradio sam castum iPhone3,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw, zatim tel ubacim u DFU mod i shift restore, odaberem NN-BB... ekstratuje se i na tome i ostane, kao priprema,priprema za restore i na kraju izbaci ovo:Screen Shot 2011-12-28 at 02.39.31.jpg
    Naravno tel radi uz pomoc gevey.

  15. #60
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: ios 5 , 5.0.1 pitanja i problemi

    gundjeljiv:To je bilo i pre unth jb...samo ostavi sbsettings ikonicu(nemoj da je hide-ujes) i to bi trebalo da resi...osim toga jedan respring uvek resi problem...


    djole: izglda da ti DFU mod nije dobar...takodje pokreni redsnow kao admin pre pocetka procesa...

Page 4 of 102 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •