iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28

View Poll Results: Da li imate problem sa mute-ovanim odlaznim pozivima?

Voters
35. You may not vote on this poll
  • Da često

    7 20.00%
  • Da veoma retko

    6 17.14%
  • Desilo mi se jednom

    4 11.43%
  • Nema sličnih problema

    18 51.43%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28

Thread: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

  1. #1
    "iSrbija Hall Of Fame" Member hardmax's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Gadgets World
    Posts
    559
    Thanks
    64
    Thanked 442 Times in 105 Posts

    Thumbs down iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)





    Naime imam problem što oko 20% poziva koje napravim stoji mi na ekranu calling... i ne čujem da zvoni niti čujem sagovornika, a onda kada prekinem i pogledam trajanje poslednjeg poziva bude 10-30sec i naravno zove ne taj isti sagovornik da me pita što ćutim

    Koliko sam video nisam jedini sa ovim problemom i već je veoma raširen problem poznat pod imenom iPhone 4S - Outgoing call no audio

    Facebook: http://www.facebook.com/iPhone4SOutg...=wall&filter=1
    Apple: Na apple-ovom sajtu ima preko 1600 postova i 160000 pregleda teme sa ovim problemom https://discussions.apple.com/message/17023488#17023488
    iPhone 4S FAIL No Audio on Outgoing Calls http://ireport.cnn.com/docs/DOC-718336
    MacRumors - iPhone 4S Users Complaining of Audio Issues: No Audio on Outgoing Calls, Echoes, Static
    Attached Images Attached Images
    Last edited by hardmax; 17-12-2011 at 13:41.
    Love my iGadgets!

  2. #2
    "iSrbija Hall Of Fame" Member byMaX's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    710
    Thanks
    206
    Thanked 235 Times in 101 Posts

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    Pregledao diskusiju. iP4S je fenomenalan telefon, hardverski, ali su priču sa iOS5 toliko zeznuli, da nemam reči. Svi problemi, počev od baterije, preko eha i odlaznih poziva, do bluetootha i wireless-a su softverske prirode.

  3. #3
    "iSrbija Hall Of Fame" Member hardmax's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Gadgets World
    Posts
    559
    Thanks
    64
    Thanked 442 Times in 105 Posts

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    Upravo sam obavio razgovor sa No Service (bez signala LOL) hehheheheheh ovaj iOS5 je raspad...
    Love my iGadgets!

  4. #4
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    139
    Thanks
    24
    Thanked 27 Times in 23 Posts

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    I kako IOS5 tako dobro radi na IP4, a raspad je na IP4s, a sve vreme govorimo o bagovitom software.

    Meni stize IP4s za 2 nedelje, nego sva sreca IP4 jos nisam prodao i otprilike necu

  5. #5
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Silence's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Kragujevac
    Age
    40
    Posts
    718
    Thanks
    104
    Thanked 195 Times in 131 Posts

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    meni se, ne tako cesto, desi da me ne cuje par sekundi na pocetku razgovora, posle se popravi..
    mozda ce i to da resi "new build" ios... resio je problem pada signala...
    Last edited by Silence; 18-12-2011 at 18:22.
    Silence must be heard!

  6. #6
    "iSrbija Hall Of Fame" Member byMaX's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    710
    Thanks
    206
    Thanked 235 Times in 101 Posts

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    Quote Originally Posted by ipujdo View Post
    I kako IOS5 tako dobro radi na IP4, a raspad je na IP4s, a sve vreme govorimo o bagovitom software.

    Meni stize IP4s za 2 nedelje, nego sva sreca IP4 jos nisam prodao i otprilike necu
    Isto kao što je, recimo, Ice Cream Sandwich bez bagova na Samsung Galaxy Nexusu, a isti taj build u istom, clean izdanju, na Motorola telefonu sa skoro istim hardverom, raspada se do te mere da ne možeš da obaviš poziv ili pošalješ SMS. Nema 4S problema - osim baterije ja nisam iskusio ništa od ovoga što se priča. Štaviše, signal, reception - sve je primetno bolje nego kod sve četiri četvorke koje sam nosio. Moj stan je u solidno lošoj zoni pokrivenosti, pa znam o čemu pričam.

  7. #7
    iPhoneBigFan Hertzog's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Rothera, Antarctica
    Posts
    472
    Thanks
    106
    Thanked 50 Times in 36 Posts

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    Moj poznanik ima ovaj problem na i4s, nekoliko sekundi se nista ne cuje i onda se "vrati" ton... Prodao je telefon
    iPhone 12. MBP 13''. Apple Watch 5. iPad Mini

  8. #8
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    Jos nemas jb,jos svaku aplikaciju moras da platis,jos ti osnovne funkcije telefona ne rade...za mene bi to bilo previse...

  9. #9
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Silence's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Kragujevac
    Age
    40
    Posts
    718
    Thanks
    104
    Thanked 195 Times in 131 Posts

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    Quote Originally Posted by Hertzog View Post
    Moj poznanik ima ovaj problem na i4s, nekoliko sekundi se nista ne cuje i onda se "vrati" ton... Prodao je telefon
    imao sam i ja taj problem po nekad' ali je "new build" resio problem.. dobro je sto su sve software problemi..
    Silence must be heard!

  10. #10
    iDrugČlan milanbjelica's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    40
    Thanks
    7
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    Da li si siugran da je to samo softwareski problem, da li mozda treba razmisljati o tome da se menja telefon?

  11. #11
    iEntuzijasta Fisherman's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    96
    Thanks
    81
    Thanked 36 Times in 22 Posts

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    kao sto rece byMax, ja nijedan od ovih problema nisam iskusio, a evo vec 7 dana ga koristim intenzivno. Bilo bi lepo da baterija traje malo duze, ali i sa ovim trajanjem sam prilicno zadovoljan. To sto nema JB je druga prica, ali ako su odradili JB za IP4, odradice ga i za IP4S, samo je pitanje vremena. Za sada mi cak ni JB ne fali.
    No, svako koristi aparat prema svojim afinititetima i potrebama, pa stoga su i razliciti prohtevi i ocekivanja od aparata. Meni je 4S za sada najbolji smartphone koji moze da se nabavi, a koristio sam ih nekolicinu, ukljucujuci i IP4 i razne android telefone.

  12. #12
    iDrugČlan milanbjelica's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    40
    Thanks
    7
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    Sve je to super, ali ja zaista imam problem, zato sto telefon ne vrsi svoju osnovnu funkciju, svaki deseti poziv nije uspesan, imam telefon 4 dana, e sad moje pitanje za iskusne ljude ovde je, da li treba menjati telefon ili mislite da ce se to resiti kada bude izasao ios 5.1??

    Pozdrav i hvala puno.

  13. #13
    iPhoneBigFan mad.surgeon's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    426
    Thanks
    35
    Thanked 128 Times in 78 Posts

    Default

    Mislim da je problem ipak hardverske prirode, sumnjam da ce 5.1 update nesto promeniti.

  14. #14
    iDrugČlan milanbjelica's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    40
    Thanks
    7
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: iPhone 4S problem sa odlaznim pozivima (iPhone 4S - Outgoing call no audio)

    Ok, sta je onda tvoja preporuka, kako da ostavrim garanciju telefon je iz Bostona?? Gde bi bilo najblize da odem?

  15. #15
    iPhoneBigFan mad.surgeon's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    426
    Thanks
    35
    Thanked 128 Times in 78 Posts

    Default

    Znas kako, s obzirom na to da ce 5.1 uskoro, probaj prvo da vidis da li ce se kojim slucajem problem resiti novom verzijom software-a. To te nista ne kosta. U slucaju da problem ipak nije vezan za software, najblize bi ti bilo da ga odneses i zamenis u Madjarskoj. Niko ti u ovom trenutku ne moze reci sa sigurnoscu da li je sve to problem sa hardware-om ili software-om. Jednom mom drugaru se to desavalo sa 5.0 pa i sada na 5.0.1.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •