iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 1 of 42 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 618

Thread: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

  1. #1
    "iSrbija Hall Of Fame" Member zexx0r's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    heaven
    Age
    32
    Posts
    677
    Thanks
    147
    Thanked 110 Times in 79 Posts

    Default iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    Big week!

    As anyone reading this blog must already know, this is the big week where Apple releases their official 3.0 FW to the public (Wednesday), and then the new iPhone2,1 hardware, aka the iPhone 3GS (Friday).

    On Tuesday evening (just before the big Apple release) we’ll do a live demo of the yellowsn0w carrier unlock working on official 3.0 firmware. The actual link for the feed will be twittered by @MuscleNerd (see our twitter feeds to the right) and also placed here when the feed starts. The demo should answer everything you need to know about the new yellowsn0w. But it’s good news for iPhone 3G unlockers everywhere.

    Meanwhile, we’re in the middle of testing our PwnageTool and QuickPwn tools, which will work with iTunes 8.2. The jailbreak of course continues to work on 3.0 for all devices it ever worked on, thanks due the Pwnage 2.0 technique released last summer. Our tools will be released no sooner than the Apple release (just in case!).

    P.S. For the new iPhone 3GS, please don’t expect periodic updates about any progress we have or don’t have. Nothing gives Apple the upper hand like someone tweeting or blogging partial hack results. That’s not how cat & mouse is played That’s how the cat gets fed.



    Bravo za Dev Team

  2. #2
    iPhoneBigFan mknjizar's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Age
    39
    Posts
    194
    Thanks
    181
    Thanked 65 Times in 28 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    Divne vesti,nadam se da će odma sutra izbaciti unlocked verziju ;D
    Iphone 12 Pro Max

  3. #3
    iDrugČlan
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    43
    Thanks
    4
    Thanked 18 Times in 10 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    MUNEM! HA HA! Taman 3 komada sa unisim-ovima cekaju unlock! Ima da bude sreca sreca radost

  4. #4
    iSrbijaBigFan iPhoneSA's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Sarajeo
    Age
    40
    Posts
    180
    Thanks
    47
    Thanked 12 Times in 10 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    Sad mene zanima kako cemo mi sa SIMFREE iphone-ima da update uradimo preko restore-a...neko rece da ga ta radnja upravo zakljucava...neko da me demantuje?

    Pozzz
    ...kada životinje imitiraju ljude to je basna. Kad ljudi imitiraju životinje to je Bosna...
    ...4 miliona ljudi imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu, al imaju sve ostalo...

  5. #5
    iPhoneBigFan mknjizar's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Age
    39
    Posts
    194
    Thanks
    181
    Thanked 65 Times in 28 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    Meni sada malo nije jasno šta tekst veli. Da li će moći sa žutim snegom ili će mrati opet oni unisim-ovi, ko za 2.2.1?
    Iphone 12 Pro Max

  6. #6
    iDrugČlan
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    43
    Thanks
    4
    Thanked 18 Times in 10 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    Jel' bre cita li neko nesto? yellowsn0w carrier unlock working on official 3.0 firmware. Yelowsn0w zlazi za OS 3.0 a skoro istovremeno we’re in the middle of testing our PwnageTool and QuickPwn tools, which will work with iTunes 8.2. i QuickPwn za iTunes 8.2 i sve ce da radi.

  7. #7
    iSrbijaBigFan hofman's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Beograd
    Age
    72
    Posts
    137
    Thanks
    10
    Thanked 14 Times in 8 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    Verujem da su ovo napravili i ranije ali su čekali ovaj datum da to objave! ;D ;D ;D

  8. #8
    iDrugČlan
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    43
    Thanks
    4
    Thanked 18 Times in 10 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    Predpostavljam i ja da jesu. Samo, basebandovi su se cesto menjali sa betama os-a 3.0, verovatno su nasli rupu jos u tim betama, cutali i cekali finalnu verziju os 3.0 i sada kada je finalna verzija tu tataaaaaaaaaaaaaaa. Sada Apple ne moze da promeni baseband neko vreme dovoljno da oni koji su se zeznuli sa 2.2.1 pootkljucavaju telefone i saznaju da NE PIPAJU DUGMITJI kako opet ne bi zeznuli nesto. Sada postoji jedna firmware i baseband koji sigurno otkljucavaju tako da sve i da Apple promeni baseband u zadnjem trenutku, imamo procureli firmware koji sigurno radi. Dovoljno za one koji znaju sta treba da rade.

  9. #9
    iEntuzijasta Dykstra's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Novi Sad
    Posts
    72
    Thanks
    8
    Thanked 9 Times in 5 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    YEAH! ;D
    Spremam lomacu za UltraSIM!!! Ma ima da ga pojedem! Samo da mi se ne zaglavi kad ga budem vadio, ima prsti da mi drhte od radosti

  10. #10
    iSrbijaBigFan Ognjeni's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    342
    Thanks
    6
    Thanked 7 Times in 6 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    Quote Originally Posted by Dykstra
    YEAH! ;D
    Spremam lomacu za UltraSIM!!! Ma ima da ga pojedem! Samo da mi se ne zaglavi kad ga budem vadio, ima prsti da mi drhte od radosti

    ...taj je jeo sta je hteo...i trabanta jedan deo
    http://itehnodrom.info/ Najnoviji sajt koji sa kojim mozete ploviti kroz IT

  11. #11
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Gangsta's Paradise
    Age
    37
    Posts
    106
    Thanks
    2
    Thanked 2 Times in 1 Post

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    Vrlo prijatna vest...

  12. #12
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    118
    Thanks
    48
    Thanked 4 Times in 3 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    a kada ce 4.0 fw da sacekam )))) heheh

    ajde vise kada ce da prodje ovaj dan sutra da stavljam sa the old 2.2.1 na standard 3.0 HEHE

  13. #13
    Administrator iphone-srbija's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Beograd
    Posts
    1,220
    Thanks
    159
    Thanked 364 Times in 158 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    wow ludilo

    nevidjene vesti! ;D
    iPhone iPad Mac Servis
    Kosovska 28, Beograd
    011/32 38 954
    [email protected]

  14. #14
    iDrugČlan
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    43
    Thanks
    4
    Thanked 18 Times in 10 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    A sada malo paranoje. NE JURITE I SACEKATE KOMPLETNO UPUSTVO ZA OTKLJUCAVANJE I CITAJTE STA PISE!!!!!! Naime glasine su da Apple izbacuje firmware 3.0.1 Jos uvek se NE ZNA sta donosi i koji baseband. Znaci samo polako bez jurisanja dok Dev Team ne kaze KAKO i STA uraditi.

    actually you are right, he also warns not to upgrade to the obvious upcoming 3.0.1 because of the baseband it may content, so it is a fact that it will be a baseband-based unlock.
    Jedan od komentara sa Dev Team bloga od strane korisnika sa dobrom reputacijom!

  15. #15
    iSrbijaBigFan iPhoneSA's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Sarajeo
    Age
    40
    Posts
    180
    Thanks
    47
    Thanked 12 Times in 10 Posts

    Default Re: iPhone OS 3.0 OFFICIALLY UNLOCKED!

    Meni jedino zao ovih sto proizdove uniSIM, gaySIM, TurboSIM...ostadose ljudi bez plate i proizvoda...unisti ih dev-team lagao...a ja mislim da ce Apple izbaciti 3.0 lijepo sacekati da dev team izbaci nacin otkljucavanja, a onda Apple za nekoliko dana izbaci vec spremnu verziju 3.0.1 koja ce opet svu pricu sa soft unlockom baciti u zaborav...tako da ce se sad igrati macke i misa kako oni to vole da kazu...

    Pozzz
    ...kada životinje imitiraju ljude to je basna. Kad ljudi imitiraju životinje to je Bosna...
    ...4 miliona ljudi imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu, al imaju sve ostalo...

Page 1 of 42 12311 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •