iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 7 of 7

Thread: nemam ideju

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24
    Thanks
    2
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default nemam ideju

    od kada sam kupio ipod touch dva puta sam reinstalirao sistem na kompjuteru i svaki put kad ponovo instaliram itunes , program mi kaze kako sam iskoristio 2 od 5 puta pravo na registraciju pa sad 3/5 i naravno nema nigde apliklacija koje sam ranije instalirao na ipod. kada hocu da uradim sync itunes kaze da ce mi sa ipoda sve biti izbrisano.
    pitaje glasi kako da vratim prethodni lybrary, odnosno kako da nastavim da dodajem muziku u ipod a da ne izgubim prethodne aplikacije i prethodno ubacenu muziku.

  2. #2
    Administrator iphone-srbija's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Beograd
    Posts
    1,220
    Thanks
    159
    Thanked 364 Times in 158 Posts

    Default Re: nemam ideju

    moras u iTunes da vratis svu muziku i ostalo sta si imao... posle reinstalacije ako nisi backup-ovao iTunes kako treba, moraces sve iz pocetka
    iPhone iPad Mac Servis
    Kosovska 28, Beograd
    011/32 38 954
    [email protected]

  3. #3
    iNovajlija
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24
    Thanks
    2
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: nemam ideju

    ne mogu da verujem , balisumuje kevu sa ovim itunes-om. citao sam nesto po forumu ali nigde nema jasnog odg. pa molim za odgovor-
    1. kako sam uradio jailbreak sa cydiom sad ne mogu da dodajem nove aplikacije jer ce mi stare obrisati?
    2. da li ovo gore znaci da ponovo moram da radim jailbreak i da radim sve ono unutar cidije i da downloadujem aplikacije jer backup ne radi sa muzikom i app
    3. sta znaci da je meni ipod autorizovan na tri racunara(doduse to je sve fizicki jedan komp) ali je sistem dva puta reinstaliran.
    hvala


    EDIT: stisnuo zube i instalirao novu aplikaciju medjutim na srecu sve crackovane aplikacije su nekim cudom ostale netaknute na ituchu. kako -ne interesujeme bitno da ne moram da se mantam sa def modom i cidijom-pozdrav
    a mjuz od sad se cuva na diskovima

  4. #4
    iSrbijaBigFan carterado's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    329
    Thanks
    25
    Thanked 85 Times in 14 Posts

    Default Re: nemam ideju

    Kada rusis sistem, idi u iTunesu na Store > Deauthorize computer, pa nakon instalacije sistema i ponovo iTunesa idi na Store > Authorize computer, pa ti nece potrositi svih 5 autorizacija.

  5. #5
    iNovajlija
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24
    Thanks
    2
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: nemam ideju

    e to je lako reci , poslednji put nisam mogao da podignem sistem uopste :

  6. #6
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    13
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: nemam ideju

    jedno pitanjce: planiram da upgradujem na 3.0(simfree iPhone)..trenutno sam na 2.2.1 i telefon je pun sto aplikacija sto ostalih stvari..za video i muziku mi je ok,jer sam uradio beckup,alisam krekovane aplikacije brisao iz iTunes-a jer samo zauzimaju mesto na particiji..Kada upgradeujem na 3.0 hoce li mi te aplikacije i dalje biti u telefonu?Da li ce mi uopste raditi aplikacije koje sam instalirao na 2.2.1?

    i jos jedno:koristim categories..kad sam prosli put radio restore aplikacije koje su bile u categories su "nestale" sa springboarda i morao sam da ih vracam boss prefsom...a sada sta da radim?cydia ne postoji za 3.0...

  7. #7
    iEntuzijasta
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    64
    Thanks
    5
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: nemam ideju

    itunes account dozvoljava do 5 razlicitih kompova istovremeno. autorizacija se registruje na apple-u za taj komp. nakon deautorizacije se oslobadja.
    kojim algoritmom on razlikuje ta mesta nemam pojma ali sam prilicno siguran da nece potrositi jos jedanput vec autorizovano windows okruzenje. to naravno ne mogu tvrditi ukoliko se reinstalira ispocetka, ali sam sklon verovanju da ni tad - ukoliko je windows i hardver isti...
    verovatno se veze na neki info ili kombinaciju istih (mak adresa...)

    ipak, sve suprotni bilo bi bas pacerski za apple...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •