iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 46

Thread: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

  1. #31
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member 3gs's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2,300
    Thanks
    2,373
    Thanked 687 Times in 467 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    na mobilnom svetu uopste ne update_uju cene...
    a jer moze jedna tema da ne bude o KRSEVIMA i Plastikanerima ? Samo u jednoj temi da se ne pominje g..no od sistema?

    tema je o iphoneu Da li je pametno naruciti online iphone 4s


  2. The Following User Says Thank You to 3gs For This Useful Post:

    SPW Spartan (04-11-2011)

  3. #32
    iSrbijaBigFan Takkyy's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    133
    Thanks
    29
    Thanked 18 Times in 17 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    OK, ja mozda i nisam u situaciji da moram nekog da molim da mi dotican telefon donese,ali... Sto je mnogo mnogo je! Daj brate, pa 520 eura (bez tax free, znaci dodje jos manje), a ovde se prodaju minimum 200 eura vise? Ajde da prodajes 1, pa i da razumem, ali za 10+ telefona po 200 eura, pa to je bezobrazno...
    iPhone 4S 64GB  iPod touch 4g 8GB Apple Time Capsule 1TB  iPad 3 incoming...

  4. #33
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member 3gs's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2,300
    Thanks
    2,373
    Thanked 687 Times in 467 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    pa 200 eura ti prenociste + karta plus hrana do tamo i nazad
    kako ti mislis da oni zarade ako ne prodaju 50 iphonea i da imaju cisto 200 eura?

    hehe za 10 iphone_a zarada 2000 eura oduzmi 1000 neka je to prenociste i sve sto iznese pa ti gledaj da za 1 dan napravis 1000 eura pa to nemaju najveci bogatasi u srbiji

  5. #34
    iSrbijaBigFan kurbla's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Age
    53
    Posts
    349
    Thanks
    77
    Thanked 182 Times in 117 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    sednite u kola i idite u nabavku!

    Evo ja ću vam odma naći kupce za 650e.
    iphone 6,5c,ipad 2,MBP 13,nano 4th

  6. #35
    iPhoneBigFan no1livz4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    46
    Posts
    442
    Thanks
    41
    Thanked 83 Times in 62 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    Bespredmetna je rasprava. Dok roba sa nekom cenom ima kupce, ona se i prodaje. Da nema ko da kupi taj telefon, ne bi cene bile tolike. Da imamo legalno uvezen telefon, takodje. Prema tome, ako hocete da imate uredjaj koji je izbacen 14.10. u ovoj vukojebini od zemlje, to ce da kosta. Da nismo to sto jesmo, bilo bi i kod nas za 630-650e. I to je sve.
    SARDINE!

  7. #36
    iPhoneBigFan nenad87's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    209
    Thanks
    272
    Thanked 39 Times in 39 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    Iako smo samo tako mimo teme ja cu malo da se nadovezem, istina je da su sada kod nas iPhone-ovi skuplji negu u zemljama u kojima se oficijalno prodaje, ali pogledajte malo raspitajte se i videcete da u svakoj zemlji u kojoj se i dalje neprodaje oficijalno ili prodaja nije pocela cene su dosta slicne nasim po oglasima i forumima.
    Ali postoji i druga stvar koju moram da naglasim, a to je da je iphone 4 od maja prosle godine(mozda i pre ali tada sam ja poceo da pratim cene) nov bio jeftiniji u Srbiji nego da odem isti taj da kupim u apple storu, a od nekih premium resselera je bio jeftiniji samo tako. Tako da sve ima svoje.

  8. #37
    iPhoneBigFan no1livz4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    46
    Posts
    442
    Thanks
    41
    Thanked 83 Times in 62 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    Da se vratimo na temu. Mislim da je NEMOGUCE proci ok, ako ides sve legalno - carina i sl sranja. Ako imas nekog u De, Fr, Uk i sl, da ti poruci tel i da mu stigne na njegovu adresu, a zatim da ti to posalje preko "маjstora sto vozi Lastu", onda mozes da prodjes malo jeftinije. Ali onda nema vracanja poreza. Znaci 630e, plus 10e majstoru, i nerviranje. Ili 700 jura oma u Srrbiji (otprilike)
    SARDINE!

  9. #38
    iNovajlija rasha91's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    43
    Posts
    10
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    licno iskustvo sa vracanjem poreza, vracli smo se sa staze grobnik a drugar kupio u sloveniji dve nove moto gume, u sloveniji prijavio i ostvario povracaj pdv-a bili u hrvatskoj tih par dana i na ulazu u srbiju pita carinik sta imamo da prijavimo mi kazemo nista, on pita gde su vam dve gume, mi mu pokazemo punu prikolicu starih potrosenih guma, a on pita ne te nego one dve nove, i sta drugo nego mu pokaze i lepo plati carinu i pdv, \ sto mu dodje da su se carinski terminali malo ispovezivali, toliko o tax free povracaju i svercu u srbiju..

  10. #39
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    45
    Posts
    235
    Thanks
    55
    Thanked 9 Times in 6 Posts

    Default

    Raso vi ste se isalili zesce
    Gde je vama srpski carinik mogao dokazati da te gume nisu ostale u hr, takodjer nije mogao znati ni da su te gume vise nove i da ih vec niste vozili. Terminali Slo i Eu uopste nisu povezani jedino dojave carinika a to je retko.
    Fabricki unlock za iphone 3gs, 4 i 4s - 064-187-49-84 !

  11. #40
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    17
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    Могу наши препродавци да буџе цене у почетку (1000+ евра) док татини синови не покупују првих неколико тура а после пада цена јер понестају овце за шишање. Ево на пример сада је код наших препродаваца 4s 16gb око 640 што је колико толико коректна цена мада је и ту зарада минимум 100 евра, али макар није као што видим по неким огласима 700+ evra што је реално превише. Сада ће ме вероватно напасти хахахах. Шалим се, част свакоме, поштујем свачији рад. Није лако ни доносити телефоне из иностранства али реално ко још није купио 4S треба још мало да сачека да падну набуџене цене. Поздрав свима

  12. #41
    iNovajlija Coa032's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    6
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    kakav si kompleks a ci si ti sin komsijin?

  13. #42
    iEntuzijasta antun's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    91
    Thanks
    17
    Thanked 25 Times in 13 Posts

    Default

    Evo ja sam danas kupio 4s u Apple prodavnici u Parizu i to na sledeci nacin:kad dodjes i pitas jel imaju na lageru oni te pitaju da li preko operatera ili sim-free,naravno sim-free,e onda prvo mora da se rezervise on-line posle 21:00 za sledeci dan,sto sam sinoc i uradio i danas sam opet cekao u redu jedno sat vremene bez obzira sto je zakazano preuzimanje 10-10:15,cisto da zna ko krece ovde u kupovinu ili salje nekog..toliko o tome koliko je jednostavni kupiti...

  14. #43
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    17
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Da li je pametno naruciti online iphone 4s

    Sto brate kompleksas? U mom prethodnom postu sam rekao samo da je telefon tek nedavno izasao, preprodavci koriste mogucnost velike zarade i da je sada pala cena na nekih 640 evra sto je normalno za iproizvod. Prosecnoj osobi nije problem da seceka mesec dana i da kupi fon po eto npr. 640 nego da puca 1200 koliko su bile cene kod preprodavaca kada se tel tek pojavio. Cisto zdravorazumsko razmisljanje.

  15. #44
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Sandi's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Imam svoj mali svet i oko njega kineski zid
    Posts
    3,361
    Thanks
    373
    Thanked 730 Times in 579 Posts

    Default

    Al ste vi dosadni sa tom pricom pa to je strasno... Spamujete temu u kojoj je pitanje da li pametno poruciti tel online a ne ko sta treba da radi. Svi koji imate problem sa ljudima koji mogu i hoce da izdvoje 1000 ili 2000€ za telefon komentare o istima kao i o prodavcima ostavite za sebe. To da li je neko lud, budala ili mu se jednostavno moze nije vas problem. Vi kojima cene ne odgovaraju nemojte da kupite i cekajte dok vam cene ne budu po volji(ja sam jedan o ovih) a ostavite ljude na miru da zive svoj zivot i potrose svoje pare kako im se trose.
    MacBook Air 11"

  16. The Following User Says Thank You to Sandi For This Useful Post:

    no1livz4ever (05-11-2011)

  17. #45
    iSrbijaHero NikolaSRB's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Planeta Zemlja
    Age
    38
    Posts
    1,269
    Thanks
    192
    Thanked 263 Times in 206 Posts

    Default

    Vecito na forumu se izlazi iz teme. Ne znam da li je ego ili sta vec,ali svako treba da kaze da ili ne, mozda jos nesto pride i kraj

    Ja ne bih narucivao online.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •