iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: 3gs update na io5

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Zagreb
    Age
    39
    Posts
    10
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Talking 3gs update na io5

    Nakon što mi je prijatelj donio svoj iphone 3gs 32gb firmware 06.15.00 i zamolio me da mu složim ios 5, nakon 2 dana zajeb... sam uspio.
    Kako sam na netu našao jako puno primjera,evo kako sam ja to složio pa možda nekome i pomogne.
    Potrebno:
    -Itunes 10.5
    -iReb-r4
    -sn0wbreeze-v2.8b8
    -tinyumbrella-5.00.12a
    -redsn0w_win_0.9.9b4

    Evo ovako:skinite ios5 (ovdje imate većinom sve http://www.idownloadblog.com/iphone-downloads/ ) nakon toga pokrenite sn0wbreeze-v2.8b8 zatvorite prozor credits i next, odaberite file ios 5 koji ste skinuli,next, onda će vas pitat koji bootrom imate,ja imam new bootrom, to znam ako neznate odaberite "detect it for me" ,kad odaberete bootrom next, ja sam odabrao expert mode,general, stavio kvačicu na "activate the iphone",next,next,odabrao "build IPSW" i next, nakon što sn0wbreeze odradi svoj dio posla dobit ćete file imena sn0wbreeze_iPhone 3GS-5.0.
    Upalio sam tinyumbrella-5.00.12a i stisnuo start TTS server, spojio sam iphone s itunsom i s ireb stavio iphone u dfu mod, Nakon što sam stisnuo shift+restore i odabrao file sn0wbreeze_iPhone 3GS-5.0. i pustio da napravi restore izbacio mi je grešku 2005, stisnuo ok,ugasio itunes odradio host file (izbrisao sve što ima ime apple i stavio file 74.208.105.171 gs.apple.com (imate na forumu kako to sve odraditi)) ponovno pokrenuo i tunes, shift+restore opet odabrao file sn0wbreeze_iPhone 3GS-5.0. i odradio restore, restore odrađen bez grešaka. Kad završi iphone se neće upaliti nego imate samo jabuku na ekranu,onda sam pokrenuo redsnow,extras,just boot i opet iphone ubacio u dfu mod, redsnow će odraditi ostali dio posla i upaliti vaš iphone.

    To je to moj iphone radio odlično nakon toga!
    Nadam se da će ovaj post pomoći nekom!

    oprostite fulao sam dio foruma,molim admine da premjeste u 3gs dio foruma!
    Last edited by cromadmax; 29-10-2011 at 17:07.

  2. #2
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    818
    Thanks
    165
    Thanked 107 Times in 99 Posts

    Default Re: 3gs update na io5

    ima vec tema...
    [URL="http://www.youtube.com/watch?v=Jal6udx06ng&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=Jal6udx06ng&feature=related[/URL]

  3. #3
    iSrbijaBigFan ipod_touch's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Posts
    152
    Thanks
    35
    Thanked 19 Times in 19 Posts

    Default Re: 3gs update na io5

    Samo temu nek prebaci admin u 3GS a ne u 3G

  4. #4
    iDrugČlan
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    41
    Posts
    30
    Thanks
    11
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: 3gs update na io5

    sto je najgore host i ios5 nikve veze, od clana @Sandi sam saznao da ios5 ne treba host a svi moji problemi su bili vezani bash za njega, kad sam ga skroz obrisao prosla mi je installacija iz prve, al mozda ovo ostalo objasnjenje pomogne nekom!!!

  5. #5
    iSrbijaHero chunga's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Tu negde :-)
    Posts
    1,085
    Thanks
    56
    Thanked 306 Times in 231 Posts

    Default

    Kao sto i ne treba tinyumbrella i da se aktivira TTS server. Dovoljno je samo napraviti custom preko snowbreeze i ubaciti iPhone u DFU mod preko iReb.


    Sent from my iPhone 3GS White using Tapatalk
    EVERYDAY I'M SHUFFLING ┏(-_-)┛┗(-_- )┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •