iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: MediaMonkey

  1. #1
    iModerator Lazar's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Nis
    Age
    34
    Posts
    6,167
    Thanks
    561
    Thanked 1,105 Times in 681 Posts

    Default MediaMonkey

    Gledao sam po forumu i video da niko o ovome nije pisao...pretpostavljam da ima ljudi koji znaju za ovo a i dosta onih koji ce biti zahvalni za ovako nesto...

    MediaMonkey je program koji vam prvenstveno omogucava da muziku koju prebacite preko itunsa u iphone izvucete iz istog...znaci nema vise onog obrisao sam playliste iz itunsa sta sad da radim sa muzikom i slicno...sa ovim programom vise necete imati takvih problema...nedam se da ce bar nekom ovo biti korisno...

    jos uvek ga nisam skroz isprobao sto se tice izvlacenja pesma radi ok...koliko vidim moze da se koristi i umesto itunsa sroz...




    download link:

    Code:
    http://rapidshare.com/files/236674799/MediaMonkey_3.1.0.1242.exe.html
    ja sam skinuo sa nekog sajta verziju koja radi ali ne znam tacno sa koga i onda sam je zakacio na rapidshare tako da ce da bude limited download...ako neko ima zelju da zakaci na premium slobodno...vrlo je lako i sami naci samo kucajte u googlu mediamonkey rapidshare i nacicete sigurno



  2. #2
    iEntuzijasta
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    66
    Thanks
    5
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: MediaMonkey

    jel moze neko objasnjenje kako da izvucem pesme iz iphona,i gde posle da ih nadjem?
    hteo bi da ih vratim u komp da ih sredim malo,napravim albume itd, pa da ih vratim u iphone.

  3. #3
    iModerator Lazar's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Nis
    Age
    34
    Posts
    6,167
    Thanks
    561
    Thanked 1,105 Times in 681 Posts

    Default Re: MediaMonkey

    kad zakacis telefon vidis da ti on prepozna sve obuhvatis pesme desni klik copy to i stavis gde oces ... meni tako radi...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •