iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: Pocetni programi za rad

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Jul 2011
    Age
    54
    Posts
    12
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Pocetni programi za rad

    Postovanje svima

    Eto i ja se pridruzih ovoj familiji. Dobio sam aparat pre 3 dana koji je vec bio u upotrebi i u sebi poseduje odredjene programe i igre. Imao sam i Simbian aparate i Android i Win i bez problema sam se snalazio ali od ovog me vec glava boli.

    Da ne duzim pricu. Koristite terminologiju koja je meni malo nerazumljiva pa bih ako moze da se to malo pojednostavi.

    Treba mi nesto poput Commandera ili Explorela za PC kojim bi mogao da radim sa file -om unutar telefona jer uopste ne vidim sta sve ima u njemu niti znam kako da pristupim memoriji. Aparat nije JB ... ( to sam ukapirao ) i ako ne mora ne bih ni dirao. Kako se mimo JB uopste instaliraju stvari na njega i tome slicno. Vec 3 dana mi oci ispadaju pretrazivanjem foruma ali i to sto nadjem pomalo je nerazumljivo odnosno komplikovano.

    Ko ima vremena i zeli da pomogne a predugacko je da to ovde radi moj mail, Facebook i Skype je [email protected]

    Unapred zahvalan svim ljudima dobre volje i jakih zivaca

  2. #2
    iModerator dzenopoljac's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Apple Universe
    Posts
    7,849
    Thanks
    752
    Thanked 3,040 Times in 1,593 Posts

    Default

    Prvo: idi u sekciju sa osnovnim terminima i iščitaj malo, biće ti lakše
    Drugo: ako hoćeš da koristiš neki file explorer, moraćeš da uradiš jailbreak, drugačije ne može. Ako odradiš to, moja ti je preporuka da koristiš program iFunBox za te stvari.
    Treće: instalacija aplikacija na telefon koji nije jb možeš samo preko AppStora (plaćanje ili free varijanta). Ako uradiš jb imaćeš mogućnost instaliranja raznoraznih aplikacija (krekovanih) za dž.
    Eto...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •