iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 12 of 12

Thread: iPad 3

  1. #1
    iPhoneBigFan
    Join Date
    May 2010
    Posts
    275
    Thanks
    47
    Thanked 15 Times in 12 Posts

    Default iPad 3

    http://www.pdfdevices.com/rumor-ipho...ut-next-month/
    Ok, vec postoje sasvim izvesno da ce novi iPad biti predstavljen i pusten u prodaju u isto vreme kad i iPhone 5. Ako se ovo ostvari, to znaci da ce novi iPad biti pusten u prodaju samo 5 meseci nakon prethodnog modela. Najveca novina koju bi trebalo da donese naslednik iPad-a 2 jeste dugo iscekivani i zeljeni "retina" displej za iPad sa 250dpi. Meni je na ipadu (i na kecu i na dvojci) oduvek smetala mala rezolucija i jednostavno je jako zamorno citati ili pregladati neki pdf duze od 30 minuta i ova "retina" ce biti pun pogodak, samo je problem sto je vecina odavde svoj ipad 2 nabavila pre samo dva-tri meseca, ili manje. Pitanje je sta raditi. Sta vi planirate? I s'obzirom da u isto vreme izlazi i iPhone 5, koja ce biti vasa odluka za kupovinu?

  2. #2
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Nis
    Age
    33
    Posts
    1,215
    Thanks
    296
    Thanked 179 Times in 146 Posts

    Default Re: iPad 3

    Sta ti je momce? Opusti se...

  3. #3
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    50
    Posts
    203
    Thanks
    17
    Thanked 10 Times in 8 Posts

    Default Re: iPad 3

    Stvarno se opusti, imam i iPhone4 i iPad2 i ne pada mi napamet da kupujem novo cim izadje, kupio sam ih zbog sebe i funkcija koje nude(u principu iPad2 je iPhone u vecoj dimenziji). A ako ih kupujes kao statusni simbol, onda malo kod cika doce, bez uvrede.

  4. #4
    iPhoneBigFan
    Join Date
    May 2010
    Posts
    275
    Thanks
    47
    Thanked 15 Times in 12 Posts

    Default

    Ne znam sta imam da se opustim. Postavio sam normalno pitanje. Mislim, Ovo se zove isrbija forum, ako ne treba da pricamo o novom ipadu i iphoneu ne znam onda o cemu treba da se prica. Nije mi jasno zasto su potrebni takvi odgovori...

  5. #5
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member igne's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Subotica
    Age
    43
    Posts
    4,493
    Thanks
    446
    Thanked 1,266 Times in 694 Posts

    Default Re: iPad 3

    Bilo bi ne uobicajeno za Apple ali sobzirom na probleme koje su imali sa displejima na iPad 2 uopste me ne bi cudilo, mada iste price su kruzile i nakon otkrvenog problema sa signalom na iPhone 4 pa se na kraju nista nije desilo

    Retina bi bila pozeljna ali nije neophodno i moze da saceka sledecu godinu, prodaja iPad 2 im i ovako dobro ide i ne vidim zasto bi oni sad izbacili novi model pre vremena i potrosili upgrade opcije pre vremena.

    Ubacivanje retine zahteva i jos jaci CPU i vise memorije pa mi suludo zvuci da ce tek tako ispustiti dobru zaradu na iPad 2.

    Sto se glasina tice, to je Apple, oni su u glasinama 365 dana u godini 24h dnevno
    Last edited by igne; 05-07-2011 at 16:16.

  6. #6
    iSrbijaBigFan Shke's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Beograd
    Age
    48
    Posts
    493
    Thanks
    118
    Thanked 88 Times in 80 Posts

    Default Re: iPad 3

    @Akilone963
    Ako zaista izadje iPad3, mislim da je pravo vreme za kupovinu iPad2 polovnog, naravno...

  7. #7
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    50
    Posts
    203
    Thanks
    17
    Thanked 10 Times in 8 Posts

    Default Re: iPad 3

    Upravo tako,jedina pozitivna strana izlaska iPad3 je mozda pristupacnija cena iPad2 od strane vlasnika iPad2 koji pate da imaju naj noviji aplov proizvod.

  8. #8
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member igne's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Subotica
    Age
    43
    Posts
    4,493
    Thanks
    446
    Thanked 1,266 Times in 694 Posts

    Default Re: iPad 3

    Cene su i sada i vise nego pristupacne kod nas, imamo Apple Store cene pa i jeftinije

  9. #9
    iNovajlija Bojan011's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Belgrade
    Age
    37
    Posts
    20
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default

    Retina je jako dobra stvar, ali ne pucaju mi se pare tek tako. Mislim da nece izbaciti ni iPhone 5 ni iPad 3 pre 2012

  10. #10
    iNovajlija
    Join Date
    Jun 2010
    Age
    28
    Posts
    14
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: iPad 3

    definitivno bi bio glup potez izbaciti iPhone 5 i iPad 3 pre 2012, jos pa u isto vreme Kada izbace u razlicito vreme veca je verovatnoca da jedan veliki procenat kupi oba uredjaja, nego da iskesiraju 1000-1500$ odjednom.

  11. #11
    iEntuzijasta
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    77
    Thanks
    7
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: iPad 3

    Ma bre ljudi, izbacice iPhone 5 i to je to. Mozda najave/izbace neki novi iPod uredjaj.

  12. #12
    iSrbijaBigFan shomi22's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Beograd
    Age
    52
    Posts
    116
    Thanks
    6
    Thanked 26 Times in 15 Posts

    Default Re: iPad 3

    Nije mi jasno, čemu debata, lepu u naslovu piše da je to još na nivou trača (RUMOR).
    iPad 3 neće izaći sigurno pre kraja proleća 2012, a 99% tada će izaći i iPhone 5, mada za iPhone može da se desi da izleti ranije, jer se sa njim već kasni. Izlaskom belog iPhone-a 4 Apple je sebi produžio termin za izlazak 5-ice bar još 6 meseci. Tako da...
    UKTRADES

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •