iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: iOS5 na iPad 2

  1. #31
    "iSrbija Hall Of Fame" Member priest77's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Vrsac
    Age
    47
    Posts
    1,191
    Thanks
    85
    Thanked 271 Times in 194 Posts

    Default Re: iOS5 na iPad 2

    Sada vidim na onom linku da su dodali i objasnjenje da nije za iPad 2 jer za njega ne postoji JB, sto je sasvim logicno.
    http://www.dodaj.rs/f/1U/Ux/4eFeOnNB/blackapple.gif iPhone 6 16GB + iPad 2 32GB

  2. #32
    iNovajlija Bojan011's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Belgrade
    Age
    37
    Posts
    20
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default

    Ja cu lepo da sacekam septembar i furam zvanicnu verziju. Stabilnost uredjaja mi je bitna stavka.

    Alpha Efficiency

  3. #33
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: iOS5 na iPad 2

    Upravo tako...nema potrebe zuriti...ima tu jos dosta da se pegla pre konacne verzije...koja ce sigurno biti full

    Vikinz eto sledeci put valjda neces odmah skakati za vrat...valjda kapiras da sam ja ovde da pomognem...iz nevolje...a i da pomognem da se neko ne uvali u nju...

  4. The Following User Says Thank You to Byakuya For This Useful Post:

    vikhiiz (30-06-2011)

  5. #34
    iSrbijaHero vikhiiz's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Novi Sad
    Posts
    969
    Thanks
    96
    Thanked 60 Times in 45 Posts

    Default Re: iOS5 na iPad 2

    Da li je neko probao ovu vrstu aktivacije iOS5 bete (bez plaćanja UDID aktivacije?)?



    Ako jeste, da li ima nekog u NS ko ima ovu spravicu i ko bi mi pomogao da aktiviram svoj iOS

    EDIT2: Ovako, ipak sam stavio iOS5 beta2, ali mi još nije aktiviran UDID. Ukapirao sam sledeću stvar. Dok nemam aktiviran UDID, nemam ni mogućnost RESTORE-a na 4.3.3 jer u iTunesu stoji neka poruka bla, bla, bla...
    Zanima me, ukoliko pređem na iOS5 u beta fazi, da li postoji mogućnost da apple nešto izmanevriše pa da ne mogu da vratim 4.3.3?

    EDIT3: uradio sam aktivaciju... Sada su malo poskupeli (otišlo je sa 6,99$ na 9,99$, šta ćeš...). Elem, provalio sam da mi notification centar uopšte ne radi, dok ne počnem da ga čačkam... Morao sam sve da poisključujem, pa da pouključujem, pa da namestim by manual, by time, by manual, itd... Uglavnom sada sve radi. Nisam nailazio na veće bugove... Ja sam prezadovoljan. Još se samo Skype i FB čekaju

    EDIT4: Nije mi jasno kako se radi WiFi sync na iOS5? Piše mi dole: "Sync will resume when (pa ime mog računara) is available."... Šta to znači i da li sync radi samo kada se prikači na strujni kabl?
    Last edited by vikhiiz; 02-07-2011 at 15:12.
    iPhone4 user + Hackintosh user + Apple keyboard user + sync cable user + apple trackpad wanna be user

  6. #35
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    290
    Thanks
    30
    Thanked 8 Times in 6 Posts

    Default Re: iOS5 na iPad 2

    pa ovako, prvo odgovor na tvoje pitanje: mora da ti bude ukljucen iTunes


    sada da postavim jedan problem:kada pokusam da stavim ios5 na iPad, iako sam to vec uspesno radio, i vracao na 4.3.3 sada mi prvo izbacuje gresku 3194, kada aktiviram TSS preko tinyumbrella-e on tu gresku preskoci, medjutim stoji preparing iPad to restore 5 min i onda izbaci gresku ili 2005, ili 2006, ili 1601.

    probao sam sa 2 usb kabla, na dva kompa, u dfu modu, u restore modu, upaljen skroz, sa fix recovery iz tyniumbrella-e, i stalno jedna od th gresaka. da li postoji neki nacin da stavim iOS 5 na iPad?

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •