iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Ipad VS Macbook

  1. #16
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    SRBIJA
    Posts
    104
    Thanks
    20
    Thanked 3 Times in 3 Posts

    Default Re: Ipad VS Macbook

    Toga se i plasim,tih najglupljih stvari koje bi Svakom znacile....
    Da ponovim pitanje download filmova direktno na ipad funkcinise ili ne.?

  2. #17
    iDrugČlan
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Beograd
    Posts
    45
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Ipad VS Macbook

    Koliko god iPad bio praktičan, toliko moraš da imaš "pravu mašinu" pored njega, dakle ili desktop ili laptop, pa koji god oni bili. Dakle uz njih je iPad sjajan, mada najbolja kombinacija iz ovog ugla je imati svega po malo... Imam i MB i imao sam i iPad, češće sam nosio iPad sa sobom, mada je upotrebljivost ograničena.

    Ne, ne može da se downloaduje film direkt na njega...


  3. #18
    iEntuzijasta somewhoo's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bgd
    Posts
    91
    Thanks
    3
    Thanked 43 Times in 21 Posts

    Default

    Ne, ne moze..
    Pocni od toga da ti treba "obican" komp bilo laptop ili veliki da ga napunis medijom.. Simple as that..

  4. #19
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member igne's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Subotica
    Age
    43
    Posts
    4,493
    Thanks
    446
    Thanked 1,266 Times in 694 Posts

    Default Re: Ipad VS Macbook

    Ajde da ti ja odgovorim posto ti niko ne odgovara na ono sto te najvise zanima

    iPad moze da ti bude zamena za stvari koje ti trebaju samo sto ce ti neke stvari ici malcice komplikovanije nego na Mac-u...

    Mozes da skidas filmove na iPad, postoji recimo aplikacija Downloads HD sa kojom mozes skidati sa Megaupload, Fileserve itd, mozes i da raspakujes. Jedino jos nisam probao da li mozes da mu zalepis subtitle ali mislim da nije izvodjlivo...

    Flash mozes da koristis preko kit connection-a ali opet tu nemas slobodu da ubacis neki veci nego treba da eksperimentises koji moze zbog toha sto je Apple softverski ogranicio kolicinu struje za memory stick pa ti recimo veci od 1-2 gb nece hteti prepoznati, mada ako uzmes usb hub sa sopstvenim napajanjem mozes i externi hdd da koristis

    Takodje, za iPad 2 jos nema JB tako da su ti sve ove mogucnosti dozvoljene ali ako platis aplikacije, dok na iPad 1 je vec druga prica, ako nadjes iPad 1 sa OS 3.2 a ne sa iOS 4.0 (kada kupujes nov mozes da razlikujes po slici na kutiji koji OS ima) onda cak mozes i da koristis vece memory stick pa cak i externi hdd na 3.2

    Sve u svemu, ja imam i mbp i iPad 2 i od kad sam uzeo iPad vise vremena provodim na njemu jer je mobilniji i mogu ga lakse vucarati sa sobom, baterija duze traje, cak mi je i palo na pamet da prodam mac ali necu jer ga isuvise volim da bih se odvojio od njega

    Dakle, ako ces koristiti, sa net, multimedije i igrice koje te zadovoljavaju na app store iPad ce ti sve to super priustiti ali za download i dodatne memorije je malo cimanje ali je itekako izvodljivo, ali mozes da uzmes neki laptop od 100 eura samo zbog download-a i iTunes-a i resen problem

  5. The Following User Says Thank You to igne For This Useful Post:

    tyrant (24-05-2011)

  6. #20
    iNovajlija
    Join Date
    May 2011
    Age
    50
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Ipad VS Macbook

    "IGNE" pitanje za tebe, imam onaj TV adaptercic za iPad 2 kada sam kupovao znao sam da nece citati 8GB ali sam planirao da ga koristim sa externim hardom koji ima sopstveno napajanje preko USB-a ali mi ne polazi za rukom da ga vidim na iPad-u, dali si eksperimentisao i znas koje fleseve cita i koje velicine i dali trebam jos neki program da bih video pomenuti HDD?

  7. #21
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    158
    Thanks
    10
    Thanked 89 Times in 52 Posts

    Default Re: Ipad VS Macbook

    Quote Originally Posted by Shiki View Post

    Ne, ne može da se downloaduje film direkt na njega...


    Naravno da može da se downloaduje film direktno na iPad mada ja češće skidam nove epizode serija koje pratim. Za skidanje koristim aplikaciju Filer (može da skida i u pozadini), a ima još i drugih aplikacija za download koje nisam isprobao jer sam se navikao na Filer i uglavnom sam zadovoljan kako radi



  8. #22
    iEntuzijasta cyborg24's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Age
    42
    Posts
    77
    Thanks
    0
    Thanked 16 Times in 13 Posts

    Default Re: Ipad VS Macbook

    Jel mozes da mi kazes jel taj Filer sa Cydie i da li postoji i za iPod Touch4? Koji source?

  9. #23
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member igne's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Subotica
    Age
    43
    Posts
    4,493
    Thanks
    446
    Thanked 1,266 Times in 694 Posts

    Default Re: Ipad VS Macbook

    Filer je sa App Store Ja imam i to, dobro radi samo sto sam navikao na downloads jos na iPhone 4 dok nije bilo JB-a

  10. #24
    iNovajlija $ale's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Kragujevac
    Posts
    11
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Ipad VS Macbook

    Ako želite da skidate torente na vaše iOS uređaje, od sada je tu iTransmission. Besplatan, još uvek u beta fazi sa ovog source-a: InsanelyI Cydia repo (repo.insanelyi.com).


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •