iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 11 of 11

Thread: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    May 2011
    Age
    33
    Posts
    18
    Thanks
    1
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Unhappy Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    Trenutno nemam internet kod kuce..a procitao sam da moram da se ulogujem na iTunes kako bi syncovao, povezao iPod sa iTunesom i radio ostalo... U blizini imam wi-fi hotspotove koje mogu da iskoristim za jailbreak, cydiu, download...ali ako je potrebno nesto na kompu...to necu moci jer nemam internet. Dakle...sta da radim? Sta je sve potrebno da se uradi na kompu sa internet konekcijom ne racunajuci - prebacivanje slika, muzike, idr?

    Pozdrav!

  2. #2
    iNovajlija
    Join Date
    May 2011
    Age
    33
    Posts
    18
    Thanks
    1
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    Inace, ne planiram da koristim appstore. Odmah cu da ga jailbreakujem...i poskidacu krekovane igrice i aplikacije... Tako da ja mislim da mi nije potreban internet kuci i takodje da se ulogujem na appstore...

    Sta vi mislite?

  3. #3
    iDrugČlan ParamourT's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    30
    Thanks
    11
    Thanked 7 Times in 4 Posts

    Default Re: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    Koliko ja znam za prebacivanje slika i muzike ti nece trebati ni internet ni account, ali ipak predlazem da ga napravis (account) jer ce ti mozda zatrebati poslije na FaceTime ili nesto dr. Mozes nekoga ko ima internet zamoliti da ti napravi.

    EDIT: Jesi ti kupio taj iPod ili planiras? Ako si vec kupio probaj pa vidi sam

  4. The Following User Says Thank You to ParamourT For This Useful Post:

    RoGySerbia (10-05-2011)

  5. #4
    iNovajlija
    Join Date
    May 2011
    Age
    33
    Posts
    18
    Thanks
    1
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    Cekam da mi stigne iz nemacke za par dana.
    Jos nesto...vec imam iTunes USA account...
    Sa kojih sajtova mogu da skinem krekovane igrice i aplikacije? Naravno sve one najpopularnije. Skinucu ih u internet caffeu... I kako nakon toga da ih ubacim u iTunes i syncujem?

    Hvala.

    Pozdrav!

  6. #5
    iNovajlija
    Join Date
    Apr 2010
    Age
    32
    Posts
    21
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    igrice mozes da skidas sa torrenta, ili ako mozes da se snadjes na ruskim sajtovima mozes da pogledas idownloads.ru

  7. #6
    iNovajlija
    Join Date
    May 2011
    Location
    Austria
    Age
    46
    Posts
    4
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    Momci, novi sam kolac ovde. Danas sam kupio iPhone4, nemam pojma vise ni o kakvoj oznaci. Dobio sam mikro sim karticu i nista vise. Ne mogu da aktiviram telefon. Skinuo sam iTunes, potom nakacio iPhone, startovao iTunes i nista. Kaze mi da proverim internet konekciju. Imam uredan internet. Ne znam sta je problem?

    Oprostite sto sam malkice off topic, ali...

  8. #7
    iNovajlija
    Join Date
    May 2011
    Location
    Austria
    Age
    46
    Posts
    4
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    Precesljao sam teme u serach ali ovakav problem nisam nasao. Prastajte i hvala.

  9. #8
    iNovajlija
    Join Date
    May 2011
    Location
    Austria
    Age
    46
    Posts
    4
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    Joj, ovo je iPod. Indijanac sam.

  10. #9
    iNovajlija
    Join Date
    May 2011
    Age
    33
    Posts
    18
    Thanks
    1
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    haha, care dobar si. Kako nisi prepoznao da je iPod Touch u prvom trenutku. Inace, da li je nova generacija - cetvrta ( 4G ) ?
    Koliko si ga platio? Nije te valjda neko zeznuo, i uzeo ti kintu za iPhone 4 a da ti je dao iPod Touch?

    Uzmi i prikljuci USB-om iPod za komp...udji u iTunes...ocitace ti da si prikljucio iPod...pojavice ti se prozor gde pisu podaci o iPodu...koja je verzija iOS-a...ako zelis mozes da updajtujes verziju, ako imas 100% iPod - proveri jos jednom...ako zelis mozes i da ga jailbreakujes ( na neki nacin otvaras ga 100% od mogucnosti koje ima...nakon toga sledi syncovanje ( prebacivanje muzike, filmova, aplikacija, igrica, idr. ). Imas uputstva na ovom sajtu za sve sto sam ti rekao...potrazi temu iPod Touch...i tu ces sve naci.

    Pozdrav!

  11. #10
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    @RoGySerbia: mozes direktno te aplikacije krekvane skidati na iphone pomocu installous-a kojeg instaliras iz cydie
    Sve to sto ima na installousu ima i na apptrackr.org odakle mozes skinuti,pa sync sa itunes-om ali najpre instaliraj installous,sa njim u paketu ide i appsync koji ti je neophodan da krekovane aplikacije syncujes sa iphone-om preko itunesa

  12. #11
    iNovajlija
    Join Date
    May 2011
    Location
    Austria
    Age
    46
    Posts
    4
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Kako povezati iPod Touch sa kompom i iTunesom bez internet konekcije?

    Brate, ispao sam glup jer sam o iPhoneu pitao u temi za iPod. Tolika budaletina da me neko zajebe i da mi da iPod a kaze mi da je iPhone, nisam. Hvala na savetima.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •