iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Temperature monitor

  1. #1
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Temperature monitor

    Instalirao sam danas ovaj program pa me interesuje da li su po vama ove temperature normalne, posle nekih 45 minuta koriscenja. U pitanju je maacbook.

    EDIT:
    Dodao sam jos jednu sliku. To je temeperatura posle nekih sat ipo rada. Macbook je bio na krilu ili na kaucu.
    Attached Images Attached Images
    Last edited by milan64586; 28-12-2010 at 19:20.

  2. #2
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Visoko
    Age
    38
    Posts
    1,117
    Thanks
    179
    Thanked 140 Times in 97 Posts

    Default Re: Temperature monitor

    zadnja slika malo je iznad normale, ali to je razlog zato sto je bio na kauci jer nemoze dovoljno zrak da prolazi da bi ohladio procesor...

  3. #3
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: Temperature monitor

    Gde je njemu uopste odvod za hladjenje? Jel to ovaj otvor koji se nalazi na spoju monitora i tastature? Jel ima negde jos nesto sto koristi za hladjenje?

    Kolika je optimalna temperatura, odnosno ona iznad koje ne sme da ide?

    I kako vi koristite vas macbook? Na krilu, kaucu, stolu, cooling pad-u? Kad smo vec kod toga, nisam nikada te padove koristio. Koliko to poaze, odnosno koliko je potrebno?

  4. #4
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Visoko
    Age
    38
    Posts
    1,117
    Thanks
    179
    Thanked 140 Times in 97 Posts

    Default Re: Temperature monitor

    na stolu tesko kad da ze se zagrijati, sto se tice krila imaju hladnjaci za laptope.
    NPR.



  5. The Following User Says Thank You to torla For This Useful Post:

    milan64586 (28-12-2010)

  6. #5
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    354
    Thanks
    32
    Thanked 20 Times in 19 Posts

    Default

    Ma neas se cega bojat.Ako se i pregrije upozorit ce te ili ce se ugasit.Ma macbooku ti je normalno ako recimo otvoris kakvu app ,photoshop ili cak i manje appove da se temp penje i do 70 ili 80 a okretaji do 7000 ili vise.A ako koristis na krilu ili kaucu bilo bi ti najbolje da ispod nkega stavis recimo nekakvu deblju ravnu biljeznicu ili nesto tako da nema doticaj s kaucem koji mu zbog svojih rubova itd zaprecuju strujanje zraka.Ja sam samo htio pitat da mi netko objasni sto je to tocno kernel panic i u kojim se sve slucajevima moze pojavljivat i zbog cega.
    I zanima me jos nesto,recimo mac mi je sppjen na net preko kabla sa kucnim modemom.Da li postoji mogucnost da ja na iph.upalim mywii i napracim od njega ruter i da se sa istim kompom spojim na net paralelno.Znaci recimo na kablu skidam neke igrice i dok skidam net mi je z ostake stvari skoro pa neupotrebljiv.A na iph.imam 15 gb u dat paketu.Mislim da su svi shvatili sto pitam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •