iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Joikuspot i ipad

  1. #1
    iDrugČlan
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    33
    Posts
    39
    Thanks
    2
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Joikuspot i ipad

    program joikuspot služi kad wifi ruter na symbian telefonima i tako faktički možete koristiti ipad za surfovanje netom iako nemate 3g ipad (ako ga nemate ). mene zanima da li je neko ovo probao i da li se tu negde dolazi do gubljenja brzine ili bi to radilo isto kao da sufruješ preko 3g ipada?

    sajt programa:
    Code:
    http://joikuspot.com/
    Last edited by BaneK; 14-09-2010 at 18:03. Reason: Externe linkove ubacuj u CODE tag

  2. #2
    iNovajlija
    Join Date
    Jul 2010
    Age
    46
    Posts
    6
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Joikuspot i ipad

    Ja licno nemam symbian vec Windows Mobile na HTC HD2 i kako on ima tu mogucnost mogu ti reci da je surf identican onome na 3G. Ja sam recimo uzeo mts postpaid internet i tu karticu stavio u telefon da bih onda pokrenuo program (Wi-Fi Router) i opusteno se kacio preko njega. U Americi postoje Wireless kartice koje izlgedaju nesto slicno tome i ljudi koji imaju Wi-Fi verziju kupuju kartice i nose je u dzepu(Naravno upaljene) i tako dobijaju signal. Sve u svemu , moze da se koristi i nema gubljenja brzine ,koja isto tako zavisi od pokrivenosti signala. (ali po celoj srbiji je manje vise signal prisutan stoga samo napred).. Pozdrav

  3. #3
    iEntuzijasta siliconesoul's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    41
    Posts
    78
    Thanks
    44
    Thanked 11 Times in 11 Posts

    Default Re: Joikuspot i ipad

    Ja koristim sve vreme Joikuspot i odlicno radi. Preporucio bih ti da skines premium verziju ( imas na torrentima) naravno ako ti je telefon hackovan. Free verzija ne podrzava youtube i mail.

  4. #4
    iDrugČlan
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    33
    Posts
    39
    Thanks
    2
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Joikuspot i ipad

    sad gotovo prodao sam ipad
    inače, koristio sam lite verziju i mogu vam reći da je radilo OČAJNO... :S uspeo sam samo jednom da je lepo upalim i malo da surfujem i posle toga mi nikada više nije ni proradilo...
    sad sam u dilemi da li da uopšte kupujem ipad 3g ili da sačuvam parice...
    izvinjavam se što sam otovrio temu, ali verujem da će još nekome koristiti
    pozz

  5. #5
    iSrbijaHero Nesha's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Novi Sad
    Age
    39
    Posts
    649
    Thanks
    120
    Thanked 97 Times in 74 Posts

    Default Re: Joikuspot i ipad

    Ko ima iPhone moze postojecu konekciju deliti sa iPadom, program se zove mywi (cydia), koristeci ga mogu reci da radion oliko dobro koliko imate dobar signal na iPhone. Umeo sam i 2mbita po bg da imam. Ako treba nekom dokaz imam iz speedtesta app na ipad

    Znaci sto je joiku za symbian, to je mywi za iPhone.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •