iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: iPhone 4, italija, pitanje

  1. #1
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member stefaneli's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    328
    Thanks
    126
    Thanked 42 Times in 30 Posts

    Default iPhone 4, italija, pitanje

    Cao narode, postavljao sam vec slicno pitanje, ali su mi se promenili malo planovi. Hteo sam uzeti telefon u austriji, ali sam promenio malo plan, pa kao sto pise u naslovu, trenutno sam u italiji, pa bih ga uzeo tu. Elem, moje pitanje. Zna li neko da li je u vodafonu telefon sim free ako se uzme na ugovor(u principu to cu i pitati), i ona druga stvar, da li uzeti 3Gs ili 4? Da budem iskren, merkao sam 3Gs, i vec mesec dana preturam po forumu sve o tom modelu, ali mi se ukazala prilika da uzmem 4, o kome iskreno nemam pojma nista, pa bih vas zamolio za po koj savet, u par reci kazem, nisam gledao nista na forumu o cetvoorci, a hica mi je da saznam neke stvari sto pre da znam sta da kupim, pa cu posle lagan po forumu da trazim.... nesto tipa, a li moze da se otkljuca i JB, i onaj ko ga ima da li je zadovoljan sa telefonom... Hvala vam u napred i sory ako sam promasio mesto teme...

  2. #2
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Beograd
    Posts
    347
    Thanks
    47
    Thanked 64 Times in 43 Posts

    Default Re: iPhone 4, italija, pitanje

    evo ovako drugar..

    telefon nemoj uzimati na ugovor, nego contract-free, odnosno u Italiji zbog zakona su sim-free, tako da odgovor na tvoje pitanje- da, u Italiji su svi modeli simfree.

    Sad tu postoji jos jedna caka, sto mi je rekao iSavcic a to je da moras imati Italijansku licnu kartu da bi uzeo telefon, a predpostavljam da nemas.

    Sto se tice modela, i 3gs i iphone 4 mogu da se jailbrakuju i unlockuju (mada ti unlock nece biti potreban ako uzimas u Italiji)

    mislim da treba svakako da uzmes iphone 4, ako imas dovoljno para.

  3. #3
    iSrbijaBigFan iSavcic's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Beograd-Zemun
    Age
    37
    Posts
    484
    Thanks
    64
    Thanked 79 Times in 54 Posts

    Default iPhone 4, italija, pitanje

    Eee ovako u Italy moze da ti uzme telefon samo neko sa It licnom kartom ili permeso sedjornom! U Vodafonu su simfree telefoni kao i svugde u It. S'tim sto vodafone sad nudi dobru foru do kraja avgusta za ugovor, 69€ telefon i 25€ mesecno sto je ok za nekog ko zivi ovde i trosice te minute! I moj savet je iPhone 4 ako imas mogucnosti!
     iPhone 4 16GB simfree 

  4. #4
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member stefaneli's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    328
    Thanks
    126
    Thanked 42 Times in 30 Posts

    Default Re: iPhone 4, italija, pitanje

    Hvala na info... To je tacno za vodafon, samo je mesecno 29eur. i za telefon odmah placas za cetvorku 69eur. a 3Gs je dzabe, juce sam bio u filijali vodafona. A sto se tice licne karte ii permesa, imam tri komada, cale keva burazer, samo da vidim koga cu da obrlatim da potpise taj ugovor... hvala jos jednom...

  5. #5
    iSrbijaBigFan iSavcic's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Beograd-Zemun
    Age
    37
    Posts
    484
    Thanks
    64
    Thanked 79 Times in 54 Posts

    Default Re: iPhone 4, italija, pitanje

    E pa onda super kad imas preko koga da uzmes, to ne moze biti povoljnije. Oni ce u svakom slucaju da pricaju pa je onda bolje da trose te minute. Imas i u Tim-u istu varijantu cini mi se malo je jeftinije za 4-5e mada nisam siguran.
    Ja cekam telefon iz Tim-a.
     iPhone 4 16GB simfree 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •