iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 82

Thread: Prvi utisak..

  1. #1
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Beograd
    Posts
    347
    Thanks
    47
    Thanked 64 Times in 43 Posts

    Default Prvi utisak..

    Evo stigo mi je iphone 4 simfree iz UK.. pre 20 min..

    telefon je sjajan, ali naravno prvo sto sam uradio jeste testiranje cuvene antene..

    znaci mogu da kazem da: signal OCITO pada kad se uhvati taj deo antene, ali najmanje sto mi je pao (tj uvek tako padne) na jednu crticu.. nikad nije ispao iz mreze (no service) nego sa 5 padne na jednu crticu i tako stoji .. javicu ubuduce ako uspem da ga izbacim iz mreze.. ali mislim da je ovo ok, i da telefon moze da se koristi.. samo ipak jeste propust sto signal pada, pri dosta normalnom drzanju telefona..

    javicu jos utisaka kad se malo bolje upoznam sa njim

    toliko za sad.

  2. The Following 12 Users Say Thank You to max_serbia For This Useful Post:

    BenJo_O (04-08-2010),CJay (01-08-2010),Exileus (01-08-2010),Predrag (01-08-2010),Rakic90 (01-08-2010),Rhamses (02-08-2010),Sharky (01-08-2010),Shomsyo (02-08-2010),dado (01-08-2010),iKnez_95 (01-08-2010),iSavcic (01-08-2010),skosan (03-08-2010)

  3. #2
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Visoko
    Age
    37
    Posts
    1,117
    Thanks
    179
    Thanked 140 Times in 97 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    otidyi na mjesto gdje je slabiji signal 3 crtice i ufati za antenu pa nam prenesi utisak.

  4. #3
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Beograd
    Posts
    347
    Thanks
    47
    Thanked 64 Times in 43 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    cudno se ponasa signal, slobodno mogu reci.. evo sad mi stoji na stolu, ne diram ga uopste i stoji na jednoj crtici..

    ali onda kad sam ga testirao bio je na 5, i naglo se spustao na 1 kad sam uhvatio za antenu..

    ali ono sto je najbitnije za sada ja mislim jeste da nijednom nije ispao iz mreze, kolko god sam ga stiskao ili sta vec.. dokle god je tako, telefon je potpuno upotrebljiv.. ako krene da ispada iz mreze onda je to vec problem.. videcemo

  5. #4
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Cestitam max-e....u zdravlju da ga nosis,bolje da promenis!

  6. The Following User Says Thank You to .stefan For This Useful Post:

    max_serbia (01-08-2010)

  7. #5
    iSrbijaBigFan iSavcic's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Beograd-Zemun
    Age
    37
    Posts
    484
    Thanks
    64
    Thanked 79 Times in 54 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Max da ga koristis u zdravlju i da budes prezadovoljan...
    Pisi utiske, bas me zanima. Meni treba tokom sledece nedelje da stigne tako da jos koji dan i ja cu da kazem svoje utiske!!!
     iPhone 4 16GB simfree 

  8. #6
    Administrator iphone-srbija's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Beograd
    Posts
    1,220
    Thanks
    159
    Thanked 364 Times in 158 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    ja sve mislim da ce nekom revizijom tj. modeli koji se prave sada napr. da budu manje zahvaceni tom falinkom

    pa reko' da sacekam sa nabavkom... mada sam nestrpljiv jer telefon izgleda bruka!
    iPhone iPad Mac Servis
    Kosovska 28, Beograd
    011/32 38 954
    [email protected]

  9. #7
    iSrbijaBigFan Exileus's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    120
    Thanks
    8
    Thanked 5 Times in 3 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Max, samo reci sto realnije ovako, kad ga koristish normalno (desnoruk si verovatno?) da l ima opadanja signala ?

    Je l' ti prestavlja bash neki problem to ili.. ? Kako se sve tacno ponasha ?

    Posebno me zanima kad ga drzis levom rukom, i desnom cachkash po njemu (ko sto se svaki mob drzi kad ne telefonirash jelte), da li opada signal ?

  10. #8
    iSrbijaBigFan iSavcic's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Beograd-Zemun
    Age
    37
    Posts
    484
    Thanks
    64
    Thanked 79 Times in 54 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Quote Originally Posted by iphone-srbija View Post
    ja sve mislim da ce nekom revizijom tj. modeli koji se prave sada napr. da budu manje zahvaceni tom falinkom

    pa reko' da sacekam sa nabavkom... mada sam nestrpljiv jer telefon izgleda bruka!
    Tesko da ce se tu ista promeniti, sve je u toj spoljnoj anteni. Da bi se to resilo mora i dizajn da se menja, ili jedino da necim izoluju antenu. Kako god oni iznutra izolovali antenu ostaje spoljni deo koji pravi spoj. Meni ovo i nije neki problem.
    Pogledaj video koji je napravljen pre neki dan, neces italijanski jezik razumeti al' gledaj i bice ti sve jasno!!!

    Video 1:iPhone antena Video

    Last edited by iSavcic; 01-08-2010 at 23:28.
     iPhone 4 16GB simfree 

  11. #9
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Beograd
    Posts
    347
    Thanks
    47
    Thanked 64 Times in 43 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Pa ovako, nisam ga bas mnogo koristio pa da mogu da kazem, ali.. Skoro sve vreme mi je slab signal, oko 1-2 crtice, jedino kad izadjem na prozor nesto ojaca.. Tokom poziva pokusavam da obuhvatim to falicno mesto da vidim dal ce ispasti sa mreze.. Mogu reci da mi je za sada jednom prekino razgovor(ne znam dal je do iphona posto je u tom trenutku imao 2-3 crtice, ili do telefona druge osobe, al u svakom slucaju se razgovor prekinuo) i druga stvar sto sam uspostavio vezu a nisam mogo da cujem nista ovog na drugom telefonu. Sad dal je to zaista do iphona-ne znam za sad, al ce se najverovatnije videti kroz par dana.. Inace signal mi je dosta slab svo vreme, ali nijedanput nije izgubio potpuno signal(no service) sto je dobro.. Uglavnom, apple jeste zasrao sa ovom antenom-mogu oni da pricaju sta god oce, ali tako je..

    Edit: da jos jedna stvar, da li se zna da li bumper definitivno resava ovaj problem? Posto mi u svakom slucaju treba zastita, a bilo bi sjajno da resava ovo, pa ako neko zna nesto vise o ovome neka napise.
    Last edited by max_serbia; 02-08-2010 at 05:08.

  12. #10
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    2,828
    Thanks
    142
    Thanked 428 Times in 308 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Naravno da resava problem kada izoluje dodir ruke sa antenom. Jedino sto je steta da ovako lep telefon nosis u futroli ali sta da se radi, nije sve u izgledu

  13. #11
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Nis
    Age
    33
    Posts
    1,215
    Thanks
    296
    Thanked 179 Times in 146 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Znaci InvisibleShield resava problem, proverno...

  14. #12
    "iSrbija Hall Of Fame" Member priest77's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Vrsac
    Age
    47
    Posts
    1,191
    Thanks
    85
    Thanked 271 Times in 194 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Bolje kupi invisible shield koji ne kvari izgled telefona i resava problem sa antenom. Citao sam da mnogi koriste i bezbojni lak za nokte da bi izolirali taj problematicni deo.
    http://www.dodaj.rs/f/1U/Ux/4eFeOnNB/blackapple.gif iPhone 6 16GB + iPad 2 32GB

  15. #13
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member igne's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Subotica
    Age
    43
    Posts
    4,493
    Thanks
    446
    Thanked 1,266 Times in 694 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Jbg.. A bas kod mene kuci u nekim prostorijama signal bude slab, cak mi se desava da mi i 3GS nekad ispadne iz mreze kada mi je u kupatilu telefon dok na 2G je redovna pojava, udjem u kupatilo i odma no service Zanci verovatno ce tako biti i sa i4 :

  16. #14
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    2,828
    Thanks
    142
    Thanked 428 Times in 308 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Meni danas dolazi drugarica koja ima iPhone 4 pa cu malo da se i ja igram sa njim. Javicu utiske.

  17. #15
    iSrbijaBigFan djosavl's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Vlasotince
    Age
    38
    Posts
    117
    Thanks
    20
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Prvi utisak..

    Nadam se da cu uskoro imati i4 i isprobati signal, ali sa iphone 3g kod druga koji jedva da i ima signal na mob, samo prima poruke a razgovor je misaona imanica, sa iphone 3g sam uspeo da uspostavim vezu i razgovaram bez problema, sto me je i odusevilo.... a mislim da i4 ima bolji signal od 3g tako da ne treba dizati galamu oko toga... mislim da se i previse prica naduvava.....

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •