PDA

View Full Version : kupovina iphona 4 u canadai



cabarakandi
14-07-2010, 13:33
opet ja nemam nikoga u evropi ali amerika i canada da!kao sto naslov kaze dali se pojavio u canadi tamo bi trebao da je sim free!!?? ima li neko predloga

srbinovic
14-07-2010, 17:35
24. juli, bice i SIMFREE
prati na
http://store.apple.com/ca

Dexy
17-07-2010, 14:32
Mene zanima sta je sa bijelim ip4?? Da li ce to ikad biti dostupno ili sta oni misle? Taj apple je u banani teskoj

1024
17-07-2010, 15:11
Steve Jobs rece juce da ce beli iPhone 4 da krene u prodaju krajem (ovog) meseca.

Lazar
17-07-2010, 15:38
sad jos samo da ne propijem sve pare na moru :)

petar
31-07-2010, 22:32
jel moze iphone 4 da se kupi u kanadi u radnji tj bez cekanja isporuke ili mora preko apple sajta?
da li su rasprodati? koliko se ceka isporuka?

hardmax
13-12-2010, 13:56
Da li je neko nabavio simfree iz Kanade?
Drugaru je stigao full placen kao simfree ali nema sanse da se aktivia i otkljuca.

djalf
13-12-2010, 14:06
Da li je siguran da je SIMfree? Ako nece da se aktivira sa nasom karticom, onda nije.

hardmax
13-12-2010, 14:11
Kupljen je u apple store-u kao simfree i placen full 659$ i nije hteo da se aktivira ni sa jednom karticom cak ni sa aktivacionom.
Jedino mi pada na pamet da mu je budala u radnji dala pogresan telefon tj non-simfree :(

EDIT:
Sad procitah na njihovom sajtu da nije sim-free vec commitment-free :(

Your new iPhone. Direct from Apple and ready to use.

When you purchase your iPhone from the Apple Online Store, you’ll get it commitment-free. So you can sign up for service with the carrier of your choice and change your carrier at any time.

Mada opet pise da mogu da se koriste kartice i drugih operatera:
Apple commitment-free.


It works with the carrier of your choice.

Buy your iPhone from the Apple Online Store and choose your own GSM carrier. You can change carriers at any time.
It’s easy to set up.

Get a compatible SIM (iPhone 3GS) or micro-SIM card (iPhone 4) and select a plan from the carrier of your choice. Then insert the card and set up your iPhone using iTunes on your Mac or PC. With a few clicks, you can start making calls.
It works internationally.

Because this iPhone is commitment-free, you can purchase a micro-SIM or SIM card and service from a local carrier at your destination. Or check with your home carrier regarding international roaming charges

polut
13-12-2010, 14:37
ali koliko vidim rec je samo o drugom nazivu (commitment free/sim free), u nastavku pise da se moze aktivirati sa bilo kojom mikro sim karticom bilo kojeg operatera..

hardmax
13-12-2010, 15:10
Ma zajebavaju oni lepo ljude. U USA su commitment free ali su zakljucani na ATT mrezu.

damnjan
19-01-2011, 01:58
Ja sam ga dobio iz Kanade, cena 750$ (sa porezom).

Ako je toliko placen, mora da bude Simfree.

PS: Prvo sam lose isekao karticu, pa sam se zabrinuo jer se telefon pravio "tosa", ali sam drugu uspesno isekao i proradio je super.

Cak, GPRS se nekako sam od sebe namestio. Nisam ni pokusavao da ga napravim , kad vidim radi.

dzenopoljac
19-01-2011, 07:48
Ja sam uzeo iPhone 4 u Kanadi preko drugara. Kupio ga je online, stigao uredno, plaćen 750 kanadskih dolara (520 evra) i jeste simfree. Čim sam ubacio mts karticu odmah je pronašao mrežu i evo koristim ga već četvrti mesec bez problema.

Markonatom
23-03-2011, 19:01
Da li su se i ranije verzije iPhone-a (3G, 3GS) u Kanadi prodavali kao SimFree ili je to prvi slucaj sa i4? Ovo pitam iz razloga jer idem ovog leta preko pa razmisljam unapred za i5:)