PDA

View Full Version : Sync sa vise racunara???



.stefan
10-07-2010, 22:37
e ovako,hteo bih da syncujem iphone na drugom racunaru,npr.da ubacujem playliste sa drugog kompa,a da mi ne izbrise stare....

pratio sam ovaj tutorijal:
http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=2137

imam problem kada treba da zamenim Library Persistent key...naime kada u HexEditoru ukucam sadasnji key on ga nikako ne nalazi,tj ne pojavi se kao na slici u tutorijalu prevuceno plavom bojom....da li neko zna kako to da resim??

ja sam i uprkos tome izmenjao ovo kao na tutorijalu,ali opet kada idem na manually manage music and videos izbacuje onu poruku da ce sve da obrise,sto kako sam ja razumeo ne bi trebalo da radi preko ovog procesa?

Da li je neko uspeo da namesti kako treba sync sa vise racunara??meni konkretno treba zbog muzike najvise...

glavni racunar mi je pc,a ovaj na koji hocu da namestim je mac....

dajte ljudi neki predlog...:crash:

1024
11-07-2010, 18:44
Jesi siguran da si mu rekao da trazi hex vrednost? Onaj "Make sure to select Hex as your search type." deo.

.stefan
12-07-2010, 03:33
jesam...ne mogu da verujem da ne moze naci postojeci broj u tom fajlu,provereno je taj broj,prepisao sam ga iz onog .xml fajla...

da li je to moguce da ne moze da ga nadje...nije mi jasno?

/OFF zasto mi danas za ceo dan na 'new posts' izbacio update za 4 teme....a vidim da se pisalo dosta vise?