PDA

View Full Version : contacti problem



cobra9
09-07-2010, 16:34
imam problem u iphonu sam doradjivao svoje kontakte neke sam imao kontakte koji imaju mi po dva broja i imao sam ih kao dva kontaktka recimo kucni i mob su bili dva kontakta a sad sam to ubacio u jedan kontakt znaci malo sam poslozio sve u telefonu neke izbrisao koji mi ne trebaju .. e sad u cem je problem:

kad ga spojim na itjunes on mi vrati kako je prije bilo i sad mi podupla contakte - znaci ja bi zelio sadasnje stane u iphonu da snimim u itjunes kako je u iphonu ne da mi on stalno vraca kako je prije bilo kako je to moguce izvesti hvala

-snimiti kontakte iz mob na itjunes -

.stefan
09-07-2010, 17:19
Probaj da izbrises sa kompa te stare kontakte u outlooku ili windows contacts u zavisnosti gde si izabrao da ti cuva,pa syncuj onda vidi sta ce da se desi...

cobra9
09-07-2010, 22:16
neznam gdje ih sprema..??

.stefan
10-07-2010, 05:27
kako ne znas bre....pa kazem ti da je samo na 2 mesta to moguce....u outlook ili u windows contacts...\\pogledaj u oba...

a u itunesu kad kliknes na iphone sa leve strane onda ces imati tu na sredini ekrana vise opcija da izaberes od kojih je jedna mail,kontakti,itd....ne znam sad napamet...pa tu biras gde ih cuva u kompu....procackaj malo....