PDA

View Full Version : Jailbreak (fail?)



Friski
01-07-2010, 18:01
Pozdrav ekipi sa foruma!

Pretpostavljam da nije bas prikladno da novi clan zapocinje temu cim mu profil bude aktiviran, ali nisam uspeo da resim problem sam, pa da pokusam.

Elem, dugo sam se protivio i pustao da me "i" revolucija zaobidje da bi konacno sa iPad-om shvatio da je to - to i da hype ima puno opravdanje.

Da ne duzim, prica kaze sledece - kupio sam iPad 32gb wifi i prionuo na jailbreak, narafski. Cydia mi radi, instalirao sam Spirit 3.2. Cydia aplikacije mi rade polovicno, ali one koje sam skinuo sa preporucenih linkova (apptrackr, xSellize, Getipa) ne rade, tj. iTunes nece da ih instalira.
Kako da ih instaliram? Da li treba u Cydia da otkacim automatsko sinhronizovanje za JB?

Puno hvala!

P.S. Potpuno sam nov u svetu JB i znanje koje imam je ograniceno na listanje par tema na ovom forumu - ne zamerite ako sam napravio neku osnovnu gresku.

mikenzi
01-07-2010, 18:13
Ono sto instaliras preko cydia nema nikakve veze sa itunesom... Ako hoces krekovane aplikacije iz Appstore-a da ubacujes moras da instaliras appsync 3.2 za iPad sa cydia.hackulo.us repoa, instaliras jednu besplatnu aplikaciju iz Itunes-a (skype, facebook, sta god) i onda ubacujes krekovane koje skidas sa sajta apptrackr.org ili preko ipad-a preko installousa, koji ces isto da instaliras iz repoa koji sam ti naveo...

Friski
01-07-2010, 22:31
Problem resen, hvala!

Imao sam posle problema sa zipovanim folderima, ali sam se snasao. Link za neupucene : http://www.youtube.com/watch?v=RoCHSK29bt4&feature=related