PDA

View Full Version : Ubacivanje videa



marija
01-07-2010, 12:02
izvinjavam se ako je bilo (a jeste sigurno) na relativno glupom pitanju :D

posle hiljade prebacenih gluposti na iphone protekle 2 godine, ipad sada, ja uopste ne mogu da skontam kako prebaciti najobicniji film preko i tunes?


pretpostavljam da je moguce, ali gde gresim?

iMicko
01-07-2010, 14:07
Konvertuješ ga u mp4 format i prebaciš ga u itunes "Movies" sekciju i odeš na svoj telefon u itunesu i štikliraš ih i syncuješ i to je to... :)

New in this
01-07-2010, 16:49
Imam pitanje,dali mogu da ubacim prevod u film i kako kada ga konvertujem u MP4 format...!? Jel glupo mi je da gledam film bez prevoda....!??? :) Hvala unapred...!

1024
01-07-2010, 16:55
Baci pogled na tutorijal sekciju, mislim da sam video bar jednu temu koja se bavi ubacivanjem prevoda.

(takodje, ima jedan koji se bavi prebacivanjem videa u iPhone, pretpostavljam da za iPad ide slicno :) )

marija
01-07-2010, 18:29
ne znam da li je slicno ili ne, dovoljno je samo skinuti Videora IPod Converter, sam odradjuje posao.

ja sam iz nekog razloga ovih dana preskakala korak mp4 format :)(vrucine deluju)

Kapetan
02-07-2010, 15:02
Meni Handbrake zavrsava sav posao odlicno. Besplatan program i vrsi konverziju u mp4 a mozete dodavati i titlove. Postoji i opcija optimizacije slike ako vam treba neka "custom" rezolucija ili sl.