PDA

View Full Version : iTunes library problem



CJay
23-06-2010, 18:19
Dakle :

http://i242.photobucket.com/albums/ff228/prokleto_ljut/iPhone/iTunes.jpg

Ovo mi se javlja od prethodnog update-a iTunes-a. Instalirao sam juče i 9.2 ali opet se pojavljuje. Ne mogu nikako da nadjem kako da ga se otarasim...kad stikliram ovo "Don't warn me again" , radi sve neko vreme ali onda opet iskoci. Šta mislite u čemu je problem? Da nije možda do 160 GB muzike koju imam u library? Ili su možda aplikacije za telefon? Njih imam 213 (naravno, nisu mi sve u telefonu :) ).

Bilo kakva pomoć je dobrodošla :)

:vb_cheers:

OzzY
23-06-2010, 20:09
Taj iTunes Library file je verovatno onaj iTunes Library.itl na lokaciji C:\Users\<username>\Music\iTunes.
Za pocetak probaj desni klik na njega - Security - selektujes svoj username ako ga ima a ako nema onda Edit pa Add - i uncheck-iras sve na Deny 9ako je check-irano), usput ako mozes, check-iraj sve na Allow.

Ako to ne radi onda probaj do promenis te iste dozvole ali za ceo folder. Nadam se da ce ti nesto od ovoga koristiti. ;)

CJay
27-06-2010, 20:59
hm...sve mi je na allow osim onog special permisions, kome ne mogu da pristupim uopste ( nebitno koji user je...ovaj moj je ujedno i admin, ali mi ipak ne dozvoljava da ga cekiram)