PDA

View Full Version : Napokon-ProSwitcher za iPad



veselinovic
22-06-2010, 22:52
Evo ljudi napokon da izadje jedna dobra multitasking app za ipad...backgrounder je vec bio kompatibilan od ranije, ali falio je dobar UI:)
Sve u svemu- radi super...k'o na iphonu:)

Dodajte cydia source. http://rpetri.ch/repo/

I instalirajte...

Nadam se da ce, sa izlaskom iOs 4 za ipad sve ovo biti proslost:)
Do tad-uzivajte

Kapetan
22-06-2010, 23:03
Treba li jos nesto da se instalira? Ovo sam cekao samo....

adzo89
22-06-2010, 23:17
za ovo ti je potreban backgrounder takodje, koji se meni ni malo ne dopada, cim upalim neku drugu igricu ili aplikaciju odma mi se gasi ova prethodna (sa izuzetkom kad palim safari ili mail)....

Kapetan
22-06-2010, 23:18
Covek rece da radi super pa da pitam za svaki slucaj....

veselinovic
22-06-2010, 23:26
za ovo ti je potreban backgrounder takodje, koji se meni ni malo ne dopada, cim upalim neku drugu igricu ili aplikaciju odma mi se gasi ova prethodna (sa izuzetkom kad palim safari ili mail)....

Hmm..ne kontam bas ovo...pa zar multitaskingom ne zelimo da izbjegnemo gasenje prethodne aplikacije kod pokretanja neke druge??

Mislim da aplikacija radi na bazi backgroundera ali ga ne vidim instaliranog? Sto ce reci-instaliraj samo proswitcher...
Dok sam u jednoj aplikaciji-long press na home button i onda je iskljucim i ona je automatski u pozadini-dobije onaj badge na ikonici i to je to...
Brzi dvoklik i dobija se mali preview svih aplikacija u pozadini (ja sam tako namjestio ali imas i drugih opcija za aktiviranje).

Kapetan
22-06-2010, 23:55
Evo instalirah i radi fino. Mogu 4-5 aplikacija da imam popaljeno (u zavisnosti od memorije naravno, moze i vise) i sve radi bez zastoja. Trenutno su mi upaljenje sve tri iWork aplikacije,Installus i Safari naravno ;).

Edit: Uz Proswitcher se instaliraju i Backgrounder i jos neke dvije stvari, nisam zapamtio sta. Sve odjednom znaci.

igne
25-06-2010, 11:18
Meni crashuje u safe mod cim zelim da pokrenem aplikaciju..

James
25-06-2010, 13:20
Takodje, ali sam backgrounder radi odlicno

Kapetan
25-06-2010, 16:46
Sta vam to crash-uje? Meni sve radi da kucnem :stick1:

James
25-06-2010, 17:48
posle respringa (nakon instalacije) udjes recimo u safari, pritisnes gruzic i cap ipda se resetuje u safe modu

Kapetan
25-06-2010, 17:50
Resintaliraj proswitcher, mozda pomogne.