PDA

View Full Version : Sinhronizacija kontakta (problem)



iMorris
22-06-2010, 14:35
Instalirao sam iTunes 9.2, destiklirao opciju da mi "prelepljuje" kontakte sa kompa na telefon i ostao sam bez nekih brojeva. Izgubili su se kontakti koji sadrze vise od dva broja :vb_exploder:

Sta moze biti problem? Do sada je sve normalno radilo.

Pozzz

iMorris
23-06-2010, 02:12
Verujem da je neka banalna stvar ali ne mogu da resim...

iAlfa
23-06-2010, 18:07
To se meni desavalo, a mislim da je sljedeći razlog, sinkronizirao sam kontakte sa Outlookom i svi kontakti koji su imali dva ili vise brojeva, a jedan od njih je imao definisan predznak "other" ( ne mobitel ili sl.) toga Outlook ne prepoznaje i jednostavno ga obrise. Rjesio sam na način što sam isljučio sinkroniziranje sa Outlookom i sad to super funkcionira sa Mobile.me, ti pokusaj sa nečim drugo ako nemas Mobile.me account.

iMorris
23-06-2010, 18:22
Radilo mi je normalno nekih pola godine. I evo sada kad sam instalirao novi iTunes i uradio sync on mi pobrisao kontakte. Svi ontakti su bili tipa home, mobile, fax... Bas me nervira.

Sad sam probao da ubacim par brojeva u jedan kontakt uradim sync i opet ista stvar :confused:

iAlfa
23-06-2010, 18:28
Znam, ista stvar, ali rekoh ti prethodno kako sam ja to rjesio...sad je kod mene sve ok. Pokusaj zamjenit taj Outlook s necim drugo pa vidi funkcionira li.

dean
05-07-2010, 00:00
HITNO!!!!
Molim Vas za pomoć radio sam frendu novi itunes stavio na komp i napravio sinhronizaciju kontakata i u svim kontaktima em što nisu po redu pojavilo se između imena i prezimena dvotočka i ime bude tamnije crne boje kao naprimjer Dean;Prezime.

Ima wistu na kompu najnoviji itunes i firmware 3.1.3

cobra9
05-07-2010, 10:19
da ne pokrecem novu temu ja imam problem u iphonu sam doradjivao svoje kontakte neke sam imao kontakte koji imaju mi po dva broja i imao sam ih kao dva kontaktka recimo kucni i mob su bili dva kontakta a sad sam to ubacio u jedan kontakt znaci malo sam poslozio sve u telefonu neke izbrisao koji mi ne trebaju .. e sad u cem je problem:

kad ga spojim na itjunes on mi vrati kako je prije bilo i sad mi podupla contakte - znaci ja bi zelio sadasnje stane u iphonu da snimim u itjunes kako je u iphonu ne da mi on stalno vraca kako je prije bilo kako je to moguce izvesti hvala

barun5
10-07-2010, 21:31
HITNO!!!!
Molim Vas za pomoć radio sam frendu novi itunes stavio na komp i napravio sinhronizaciju kontakata i u svim kontaktima em što nisu po redu pojavilo se između imena i prezimena dvotočka i ime bude tamnije crne boje kao naprimjer Dean;Prezime.

Ima wistu na kompu najnoviji itunes i firmware 3.1.3

Riješenje je slijedeće:

Pogrešno si označio u Iphonu da sortira kontakte, a ispravlja se tako što ćeš otići na:

Postavke/Mail,kontakti,kalendari/skrolati do kontakti/pod razvrstavanje izabrati Prezime,ime, također pod redoslijed prikaza izabrati prezime,ime i to je to.

dean
12-07-2010, 10:18
pozdrav,....napravio sam to ali neće nikako pa čak mislim da je možda problem u Microsoft outlook-u.
Ja sam kod sebe normalno prebacio i sve je u redu a kad sam pokušao frendu sve se sje...lo.:mad:

Baron019
26-03-2015, 21:03
kod mene je pak problem u tome sto je od jednom krenuo da se ponasa nenormalno.. kad udjem u contacts non stop se vrte cas 75 kontakta cas 150 cas 330 pa onda ni jedan.. i tako u krug.. blenem u telefon kao ovca i nije mi jasno sta se desava sa kontaktima

zikicz
26-03-2015, 21:37
Ne znam da li ce biti od pomoci,ali ja sam sve kontakte na telefonu sacuvao sa app keeper.Radi na ios,android i wm,tako da kad sam prelazio sa androida na ios,samo sam instalirao app i vratio kontakte na mob.
Rado super i nista mi bolje ne treba.

Inace,to je domaca app.
http://www.lumira.rs