PDA

View Full Version : Konekcija sa iTunes



Sonja_91
17-05-2008, 19:58
Imam problem :(
Sve je normalno radilo do juce.Nece iTunes da mi prepozna telefon.Pokusala sam da uninstaliram itunes i ponovo ga instaliram,i opet ga ne prepoznaje.A u My computer ga prepozna i mogu da prebacim slike.
Sad ne znam dal imaju neka podesavanja na telefonu vezano za prepoznavanje telefona u kompjuteru,moguce ako ima da mi je neko greskom nesto poremetio...
A izadje mi poruka,kada pokrenem itunes:This iphone cannot be used because the Apple Mobile Device service is not started...
Molim vas pomagaj te...

stoske
17-05-2008, 20:54
Start - Control Panel - Services i onda nadjes Apple Mobile Device servis i stavis na automatsko podizanje/startovanje.

Sonja_91
17-05-2008, 21:34
Nemam opciju services u control panelu :(

sergej
17-05-2008, 22:53
sta je iTunes,toliko se puta spominje na forumu?teba ovih dana da dobijem iPhone pa sam totalno neupucen. ??? ??? ???

Sonja_91
18-05-2008, 01:23
Daj teeeee ljudi pomagaj te!

iTunes-program preko kojeg prebacujes muziku,slike,video na svoj iphone...

4got10
18-05-2008, 05:01
Nemam opciju services u control panelu :(

Onda verovatno imas opciju Windows Mobile Device Center, mada ne verujem da je problem u tome posto ti je radio, verovatno nisi to iskljucila.
Mislim da resenje mozes da nadjes na forumu, procackaj malo, ja nisam imao tih problema pa ne znam tacno. A ako ne nadjes ti javi, pa cemo smisliti nesto. ;)

Sonja_91
18-05-2008, 13:56
Evo malo sam gledala po forumu,procitala razne probleme sa itunesom,ali ni jedan nije slican mom.
Znaci sve mi je normalno radilo i sad odjednom ne moze iTunes da prepozna telefon :(

Sonja_91
20-05-2008, 18:39
Help miiiiiiiiiiiiiii! :(

bokee
25-05-2008, 23:50
Ne znam da li si to uradila,ali probaj da update-ujes itunes,ver.7.6 ,ili probaj opet da instaliras ceo program.jedino mi to pada na pamet.pozz

Sonja_91
27-05-2008, 23:36
Komplet izbrisem itunes i ponovo ga instaliram 7.6 i opet nece da prepozna telefon...
Stalno mi izbaci gresku This Iphone cannot be used because the Apple Mobile Device service is not started
Ne znam stvarno sta da radim,dodje mi da ga bacim kroz prozor od muke :D
Ako neko zna bilo kakvo resenje nek pomogne
Unapred hvala

iphone-srbija
28-05-2008, 00:29
Komplet izbrisem itunes i ponovo ga instaliram 7.6 i opet nece da prepozna telefon...
Stalno mi izbaci gresku This Iphone cannot be used because the Apple Mobile Device service is not started
Ne znam stvarno sta da radim,dodje mi da ga bacim kroz prozor od muke :D
Ako neko zna bilo kakvo resenje nek pomogne
Unapred hvala


problem je u telefonu, ne u kompu i itunesu

full restore pomaze sigurno

Sonja_91
29-05-2008, 23:03
Jel mi mozes pomoci kako da uradim ful restor?Malo detaljnije ako nije problem posto sam jos nova u svemu ovome,ako je vec negde pisano postavite mi link ako moze,posto sam trazila ne mogu naci...Hvala unapred

I da,sad me interesuje,kako je problem u telefonu kad je normalno radilo,sad odjednom mi ne radi?Da nisam ja slucajno nesto zeznula u telefonu,ili samo od sebe?

Sonja_91
11-06-2008, 14:13
Kako da uradim restore kad mi telefon nije povezan sa racunarom ?

iMrawius
11-06-2008, 15:17
Kako da uradim restore kad mi telefon nije povezan sa racunarom ?
reinstaliraj Windows

sergej
12-06-2008, 23:49
treba ovih dana da dobijem iphone pa citam na forumu sta se sve desava oko telefona,pa me interesuje da li itunes mogu da skinem sa neta na komp pa onda da ga nekako prebacim na iphone?da li u instaleru ima spisak programa koji postoje za iphone ili se neki moraju posebno ukucavati ili kako vec i instalirati?hvala unapred,sve mi deluje poprilicno komplikovano,narocito kada se izrazavau u nekim terminima koji su mi nepoznati...

sergej
13-06-2008, 02:36
da li se posle instaliranja itunes-a telefon zakljuca?