PDA

View Full Version : Tvout 2



Rakic90
07-06-2010, 04:21
Znaci ova aplikacija... svi znamo za sta sluzi... Nije neka slika kada se igraju igrice na iphone-u itd(sve je pixelizovano), mada moze da posluzi kao ekstra stvar ako se preko bluetootha povezu dva fona, a jedan od njih na tv, pa da se pika fudbal, trke i sl. Moze cak i iphone ili ipad... Minus je bio sto nije aplikacija bila kompatibilna sa ipadom. Do skoro. :) I sada, prica ide sledece, povezem ja ipad(composite kabl) i primetim da je slika dosta bolja, ali ipad nije full kao sto bismo svi zeleli, plus, posle pola minuta izbaci poruku da kabl nije kompatibilan sa ipadom, na tv-u slika crna i tu je kraj radosti. Medjutim, !!! setim se ja da imam i vga kabl za ipad, povezem preko toga, nista se ne desava. Probam da pustim film preko movies applikacije, film se pusti, a slika.... slika je NEVEROVATNO DOBRA!!! 1024x768!!!!! Pritisnem home dugme, pokaze se springboard na tv-u! Rezolucija full!!! Fora je u tome da preko vga kabla nece da radi sve dok se ne pusti neki film, posle toga je sve savrseno! Igrice, npr. Real racing hd, VRISTANJE!!! Real soccer 2010!!! Jos kad povezem iphone preko bt-a, neverovatno... Samo ima jedan problem, ipadu mnogo treba vise memorije kada se poveze sa tv-om, ne znam samo zasto. Na tv-u je sve super, ali na ipadu seckaji igre(film i springboard rade super), i ponekad se desi da aplikacije crash-uju. Takodje, ne mogu da se puste iphone aplikacije, jer odmah crashuju na springboard. Ali zato, ako se oslobodi memorija nekim programcicem, i dalje koci na ipadu, ali bar ne crashuje, dok iphone app i dalje ne rade. Znaci, igrice su LUDILO!

Svima toplo preporucujem da probaju. :)

veselinovic
07-06-2010, 11:38
Super stvar!
Gdje si nabavio tv-out kabl za ipad?

Rakic90
07-06-2010, 16:32
Pa isto u Americi...