PDA

View Full Version : Cudan problem sa Cydiom



g.paganini
24-10-2008, 08:20
Da kazem samo na pocetku da nisam pocetnik po pitanju otkljucavanja i jailbreakovanja.....
Juce mi nesto doslo da restorujem telefon , da ga lepo sredim program po program . Odradim restore na 2.1 i posle sa Qpwn uradim jailbreak i unlock , i sve prodje glatko kao i svaki put.Medjutim kad je cydia pocela sa apgrejdom , od 5 apgrejda , 4 prodju i jedna pocne da pravi problem i tada se pojavi u gornjem delu ekrana neki error (POSIX-nework unreachable) , i tako bukvalno svaki drugi put. Ustvari ono sto mi je , cini mi se prslo , jeste wifi na iphone , koji radi bukvalno svaki drugi refresh , ili svaki drugi pokusaj da se instalira neki fajl sa cydie , ili svaki drugi pokusaj browsinga over safari.
Inace telefon sam po sebi radi sve u normalnim parametrima , svaki program ponaosob koji sam instalirao...
Da li se neko susreo sa ovim problemom , i da li ima slicna iskustva , s obzirom da sam pre nekoloko dana na Xsellize forumu citao napisano od strane jednog od Admina da je imao u tom smislu problema da Jailbreak odradi valjano , tipa da neki da je neki od cydia sorsova down.

Ko zna nesto vise nek se javi !

Hvala ;)