PDA

View Full Version : FlipClock LockScreen



najzak
31-05-2010, 00:11
Poshto nigde na net-u nisam mogao da nadjem valjani "FlipClock LockScreen", malo sam se poigrao sa dve teme, ishchupao neke stvarchice i napravio sam ovaj "FlipClock LockScreen" (pogledati sliku u attachmentu).

- koristio sam brojeve iz teme "IVaal HTC HD2 THEME"
- skripte iz neke "FlipClock" teme
- wallpaper sam napravio sam (PS)

DOWNLOAD (http://www.mediafire.com/?4kz2n1zidrz)

napishite nek oslovo da li vam se svidja ili ne :]

e da ako vam se svidja, skinite i lupite thanks :]

Lazar
31-05-2010, 01:19
ja dadah za sad thanks za trud ulozen sutra cu da testiram :)

inace koristim iwall htc modifikovanu :)

CJay
31-05-2010, 01:51
ja sam lupio thanks uglavnom zbog wallpaper-a :D takodje, ne mogu sad da testiram, javljam utiske kad stignem :)

iMorris
31-05-2010, 02:36
Lazere, ti rece da ne moze da se postavi Flip clock kao lock screen?

najzak
31-05-2010, 02:50
e da zaboravih da napishem, sutra cu postaviti psd za pravljenje wallpapera :)

i da josh jedna stvar, na slici je slajder koji ja koristim, ja mislim da ne moram da objashnjavam kako da modifikujete temu i da postavite svoj slajder :)

iMorris
31-05-2010, 02:57
Ja ne mogu da iskljucim sat. Kad obrisem fajl onda ne radi. Ubacio prazan fajl pod istim nazivom i nece... Ovaj sat sam trazio danima... ;)

Luk492
31-05-2010, 10:40
Svaka cast! Cenim tvoj trud...


Sent from my iPhone using Tapatalk

najzak
31-05-2010, 12:00
Ja ne mogu da iskljucim sat. Kad obrisem fajl onda ne radi. Ubacio prazan fajl pod istim nazivom i nece... Ovaj sat sam trazio danima... ;)

imash u cydia-i da skinesh "lockscreen clock hide" mislim da je na modmyi repo-u.

e da, pronashao sam problem, mislim meni nije problem mozhda vama bude, sat radi super ali kada se telefon stavi na punjach ne pokazuje bateriju :( neshto nije u redu sa skriptom, videcu da popravim, ali ako neko zna neka prepravi slobodno i neka okachi :)

EDIT: evo okahio sam i template za pravljenje pozadine, dakle otvorite u PS ovaj template i vash wallpaper. kopirate vash wallpaper na template i zamenite mesta layer-a, sachuvate kao "LockBackground.png" i kopirate u folder gde vam je tema "*.theme" zvezdica predstavlja ime teme.
to bi bilo to, ako zapnete recite napravicu vam ja background samo mi dajte vash background :)

Lazar
31-05-2010, 13:00
ja sam reko da ne moze da se postavi? ako sam to reko bio sam mnogo umoran ili me neko nije razumeo jer ja imam namesten vec mesec dana... ajde pokazi mi post gde sam to napisao ako nije problem

najzak
31-05-2010, 13:27
ajde sad bez svadje, nego ako je neko postavio neka stavi screenshot da vidim kako ste vi to sredili :)

edit: e da, lazare da li ti smeta shto ne pokazuje bateriju?

Lazar
31-05-2010, 14:29
ja imam neku verziju sto ima bateriju i mnogo me nervira haha

zato sto ja koristim lockscreen verziju i onda mi je ispod vremenske baterija... skroz glupo izlgeda...

nisam jos stigo da probam tvojiu verziju ali cu probati u toku dana sigurno...

BTW ja se ne svadjam samo sam potrazio da vidim gde sam napisao tako nesto :) sta ga znas svasta ja ovde pisem pa nesto i promasim :)

najzak
31-05-2010, 14:45
e sad, moram da napishem da sam promenio template jer nisam lepo poravnao okvire za sat pa kachim u ovom postu i u postu gde sam predhodni okachio, tako da je sve jedno odalke skidate :)

najzak
31-05-2010, 15:34
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliki update, nashao sam savrshen lockscreen za iphone sa flipclockom i weatherom, evo ga i link :D

Opis i Download (http://ecar.deviantart.com/art/Android-Widget-for-iPhone-iPod-142203770?qj=1&q=boost%3Apopular+iphone&qo=287)

jbg, krivo mi je sad zbog mog ali ipak je ovaj lepshi :)

Lazar
31-05-2010, 15:43
meni se on ne svidja ruzne su mu brojke... tvoj lepsi :)

najzak
31-05-2010, 15:52
HVALA!

a shta mislish o tome da pokusham da ubacim ovaj weather na moj sat, m? :)

Lazar
31-05-2010, 15:55
pa sto ne uzmes ovakav weather i ne promenis ikonice :)

http://modmyi.com/forums/attachments/new-skins-themes-launches/446684d1273199844-preview-ihtc-hd2-animated-flipclock-weather-mainny.png

lako ces da ga namestis kao onaj jer vec ima sve ove gluposti grad temperatura i sve zivo... samo ubaci ikonice koje se tebi svidjaju :)

mozes da probas i da prepravis tvoj ako te ne mrzi :)

najzak
02-06-2010, 13:50
uh, shto vishe pokushavam sve vishe se nerviram, ajde da malo odmorim pa cu pokushati za par dana :)

iMorris
04-06-2010, 00:52
ja sam reko da ne moze da se postavi? ako sam to reko bio sam mnogo umoran ili me neko nije razumeo jer ja imam namesten vec mesec dana... ajde pokazi mi post gde sam to napisao ako nije problem


Nismo se bas najbolje razumeli u tom postu :)

Sad je sve ok ;)

lesa0208
06-06-2010, 10:38
e ovaj aj samo ja neshto da pitam postavio sa ja ovaj flip clock sa vremenom i sve ali kako da namestim Beograd na njemu :vb_kez: Poshto mi stoji Lille kao grad i zashto nestane slika vremena tipa sunca ili oblaka kada iskljuchim net :/

Lazar
06-06-2010, 12:08
ovo prvo nadnji fajl configureme ako se ne varam i u njemu podesi svoj grad...

sto se tice nestajanja prognoze ako je na lockscreenu svaku put kad otkljucas telefon ona se resetuje i treba joj net da se opet updatuje... ako je na homescreenu onda to ne bi trebalo da se desava...