PDA

View Full Version : Pomoc oko brisanja programa ))



BoGi91
21-10-2008, 15:34
Jedno pitanje kako da pobrisem neke programe, muziku, slike sa iphon-a kada je povezan preko usb-a sa kompm tj koji mi program treba za komp da mogu to da uradim a samo da nije Iphone PC Stuile koliko znam preko iTunes mogu samo da ubacujem muziku i slike a ne mogu nista da brisem! Help

Hvala unapred!

carterado
21-10-2008, 17:15
Muziku brises preko iTunesa tako sto obrises pjesme u iTunes koje hoces da nestanu na iPhoneu, isto tako i za slike.

Programe brises tako sto drzis prst na jednoj ikoni dok se ne pocnu tresti. I onda ce se pojavati mali x pomocu kojeg brises neku aplikaciju sa iPhonea.

iphone-srbija
21-10-2008, 17:27
za programe koje si instalirao iz Cydia ili Installera, brishesh ih iz tih programa:

Za Cydia se ide u Manage/Packages pa odaberesh program koji brishesh

Za Installer Categories/Installed Packages pa odaberesh program koji brishesh

:)

BoGi91
21-10-2008, 18:26
Ali kada udjem u instaler pise mi sledece:

Some steps during this installation are very slow. Please do not panic if instaler seems to have gotten suck on a single step for an undue period of time Because of this you will also need to be extra careful that your phone does not timeout during the installation and lock itself ( closing installer and messing up the installation ) To avoid this situation periodically touch your devices screen!

Hvala za muziku i slike sam izbrisao preko iTunes ostalo mi je sam jos ovi programi )))

Edit: program koji zelim da obrisem je Cydia zato sto mi se uopste ne otvara :(

sveta3j
21-10-2008, 18:45
Уради ти лепо рестор.Та порука у инсталеру не треба да се појављује,а цидија треба да ради.Узми кастом фајл са форума и у Ајтјунсу 8 уради Шифт и рестор.Урадио сам то и мени раде лепо и цидија и инсталер.А пре тога кликни на бекап да би сачувао контакте,поруке,слике итд..

BoGi91
21-10-2008, 19:04
Jel to ovo:

http://www.isrbija.net/tehnike/(tutorial)-windows-2-1-custome

Cedamanamas
06-11-2008, 22:00
Ljudi ja sam danas kupio iphone,ubacio sam gomilu muzike i sada hocu da izbrisem ne mogu,ja izbrisem u itunnes ali mi i dalje stoji u iphonu..
<Moze li neko da mi objasni sta nisam dobro uradio posto ne verujem da postoji neki problem