PDA

View Full Version : iTunes ne moze da cita iPod



euFFrat
27-05-2010, 15:20
do skoro mi je sve normalno radilo i od jednom mi iTunes prijavljuje da ne moze da procita sta je na iPod-u i da bi trebalo da uradim restore. ima li bilo sta sto mogu da uradim, makar da spasem pesme

iKnez_95
27-05-2010, 16:28
pa pjesme najvjerovatnije imas na kompjuteru. a backup iTunes svaki put radi automatski, barem kod mene. probaj reinstal iTunesa, probaj sa starijom verzijom ili sa drugim USB ulazom.

euFFrat
27-05-2010, 16:52
sistem sam podizao opet pa nisam napravio backup. mislio sam da cu moci da vratim sa iPod .probao sam sve i opet ne radi. da nema neka aplikacija u cydia/rock za backup.?

joowood
10-06-2010, 14:39
pravo da ti kazem taj problem se meni javlja cesto tacnije od kad kao os na kompu koridtimn prvo vistu pa sad sedmicu. nekda hoce ittyunes iz prvog da prepozna ipod a nekad nece po pola sata. jedno resenje je bilo da mi sve bude update i to nije bila prava styavr jer je problem nastavio da se desava. pa su neko resenje ponudili u svetu koppjutera kada su opisivali sedmicu da nesto treba da se odcekira u opciojama za usb ali ni to nije donelo resenej. pisao sam po raznim forumima neko je cak tvrdio da imam problem sa avastom ali nije ni to. sad sam se navikao , nekad malo smara kad moram ip da ubodem 10 puta da bi ga itunes prepoznao ali jbg bio sam uporan resenje nisam nasao tako da probas nekol;iko puta da bodes ipod jednom ce ga prepoznati.nemoj da reinstaliras sistem, ni itunes i ponovo restore da radis jer ti sigurno nista nece pomoci. ja sam to radio po 5 puta zaredom i nista. mislim da je problem u kominaciji os i itunesa jer sam upraio dva kompa fizicki jedan do drugog na jednom sam imao xp sa novim itunesom a na drugom 7 sa takodje novim itunesom. xp radi bez greske dok sedmica ima miliom problema jedan od njih je i taj da itunes nece da vidi ipod dok ga win prepoznaje. ali ja imam jos jedan problem kad nakacim ipod istog trenutka mi se konekcija sa netom prekida dok ne iskljucim ipod, to ti dodje kao slag na tortu:vb_happy:

euFFrat
10-06-2010, 21:26
digao sam ruke od svega. skinu sve pesme(500) koje sam pre imao sa torrenta, skinuo samo nove igrice i uradio restore na 3.1.3 i sad radi kao sat. jedini problem je sto nemam wifi pa sam morao da idem u kafic da skinem afc2add jer ga Spirit ne ubacuje i sad radi kao sat...