PDA

View Full Version : CallerID Fix 1.2



ReCkA
22-05-2010, 09:09
Ne znam da li ste primetili, ali na ispazio repo-u se pojavila verzija 1.2 CallerID Fix-a koju je nemoguće instalirati.

Ja sam bio toliko "pametan", pa sam obrisao verziju 1.1 i sada sam ostao bez CallerID Fix-a, a ovi sa ispazia se ne javljaju i ne odgovaraju...

Zato bih zamolio nekoga ko ima ovo instalirano, da mi izvuče preko SSH-a fajlove i spakuje u neku rar/zip arhivu, jer mi je zaista potreban patch...
Listu svih fajlova za kopiranje možete naći u /var/lib/dpkg/info/com.frank.callerid-fix.for.30.list

Unapred se zahvaljujem! :vb_cheers:

zexx0r
22-05-2010, 09:17
Ja sam primetio i imao taj problem zbog kog sam bio primoran da instaliram Rock,
pa da preko Rocka instaliram CallerID Fix.

Worked for me. Pokušaj pa mi javi kako je prošlo. :)

maaxiimus06
22-05-2010, 11:19
cemu sluzi ova app...

ardzuna
22-05-2010, 11:21
Ni kod mene neće da se instalira, ali ga ja srećom nisam brisao. Mislim da ću čekati da isprave to na Cydiji, ne instalira mi se Rock :)

A .deb fajl za prethodnu verziju može da se skine ovde:
http://ispaziorepository.com/deb/callerid-fix-for-30.deb

bkns
22-05-2010, 11:24
sam naziv ti kaze za sta sluzi, ako si primetio kada te neko zove ne pise ti njegovo ime a ti imas taj broj u imeniku, isto tako i za poruke, stigneti poruka od nekog imas ga u imeniku a pise ti samo broj... nadam se da si shvatio... :) E ovo popravlja taj bag!

maaxiimus06
22-05-2010, 11:31
ja nemam taj problem,sve mi uredno pokazuje...
verovatno je imam od ranije,a nisam ni znao sta sam instal...

edit:
sada sam potrazio u app sa cydia,i nemam instaliranu tu app a uredno mi pokazuje i ko me zove i ko mi salje poruke...
zato me zbunio naziv app...

anri1
22-05-2010, 12:03
Ne znam da li ste primetili, ali na ispazio repo-u se pojavila verzija 1.2 CallerID Fix-a koju je nemoguće instalirati.

Ja sam bio toliko "pametan", pa sam obrisao verziju 1.1 i sada sam ostao bez CallerID Fix-a, a ovi sa ispazia se ne javljaju i ne odgovaraju...

Zato bih zamolio nekoga ko ima ovo instalirano, da mi izvuče preko SSH-a fajlove i spakuje u neku rar/zip arhivu, jer mi je zaista potreban patch...
Listu svih fajlova za kopiranje možete naći u /var/lib/dpkg/info/com.frank.callerid-fix.for.30.list

Unapred se zahvaljujem! :vb_cheers:
com.frank.callerid-fix-for-30

ReCkA
22-05-2010, 14:00
E, hvala svima... Instalirao sam (prokleti) Rock, skinuo patch i obrisao Rock, tako da sada imam 1.2 verziju...

Ripper
23-05-2010, 13:40
Ja taman da otvorim temu...kad ono ima :D Isto sam bio pametan pa obrisao 1.1 verziju (u fazonu možda proradi install 1.2 :D )

andreja3009
23-05-2010, 16:29
kako se brise rock?

fanste
23-05-2010, 16:47
kako se brise rock?

Ideš u Cydia (ako imaš) --> Manage --> Pacages --> Nadješ u listi Rock --> klikneš na njega --> u gornjem desnom uglu ima[ Modify klikni i izaberi Remove