PDA

View Full Version : Broj poruka u statusbar



UnknownPlayer
21-05-2010, 10:00
Ima li neka aplikacija da mi pokazuje neprocitane poruke u status bar ili SBSettings?
Ili bilo kakva aplikacija koja javlja neprocitane poruke, najbolje bi bilo u status bar.

iMicko
21-05-2010, 10:36
Mislim da je Notifier za status bar ili tako nešto... :)

UnknownPlayer
21-05-2010, 10:53
A biteSMS ima li u sebi integrisano tako nesto?

iMorris
21-05-2010, 12:03
Ima. BiteSMS je odlican!

CJay
21-05-2010, 16:40
biteSMS je u verziji 4.7 ugradio te informacije o neprocitanim porukama u status bar...a ima programcic iz cydia-e, status notifier, skroz je korisna stvar...pokazuje i propustene pozive, mail i jos ponesto...valja ga imati instaliranog...

Roy Focker
21-05-2010, 17:33
Aj` da ne otvaram novu temu...
Naime, instalirao sam biteSMS (4.7) i skontao da kada imam propusten poziv, on je uredno prikazan na lock screenu, medjutim kad otkljucam fon ("slide-ujem strelicu"), ne stoji onaj badge (crveni kruzic sa brojem propustenih poziva) na default Phone ikonici. Mislim da je pre instalacije biteSMS-a, taj badge stajao sve dok neudjem u Phone>Recents...

Taj badge mi je prilicno koristan - u vidu podsetnika, da ako ne mogu odmah, pogledam kasnije ko me je zvao, pa me interesuje da li to moze da se vrati nekako?

CJay
25-05-2010, 17:41
hm...ja ovakav problem nisam imao, a koristim biteSMS od prvog dana kad sam uzeo iPhone...nisam siguran da on moze da ti pravi te probleme...imao sam jednom slucaj da mi nije prikazao badge, ali je to bilo do teme koju sam instalirao prethodno...mozes da pokusas da izbrises biteSMS, vidis da li je do njega pa ako nije ti ga ponovo instaliraj, nista pametnije mi ne pada na pamet...

fanste
25-05-2010, 19:30
Aj` da ne otvaram novu temu...
Naime, instalirao sam biteSMS (4.7) i skontao da kada imam propusten poziv, on je uredno prikazan na lock screenu, medjutim kad otkljucam fon ("slide-ujem strelicu"), ne stoji onaj badge (crveni kruzic sa brojem propustenih poziva) na default Phone ikonici. Mislim da je pre instalacije biteSMS-a, taj badge stajao sve dok neudjem u Phone>Recents...

Taj badge mi je prilicno koristan - u vidu podsetnika, da ako ne mogu odmah, pogledam kasnije ko me je zvao, pa me interesuje da li to moze da se vrati nekako?

Isti problem se meni javio, pa sam prešao na default aplikaciju.. Užas od baga

dzenopoljac
01-06-2010, 01:31
Slažem se da je biteSMS super aplikacija. Ja je već dugo koristim i prezadovoljan sam. E sad malo me nerviralo što je ikonica roze boje pa sam instalirao i temicu u Winterboard-u koja je pretvori u ikonu zelene boje (kao što je default aplikacija).
Što se tiče pomenutog baga, ja ga nisam nikada imao. Možda pomogne da instalirate verziju 4.8 koja je dostupna xsellize repou. Niti imam bagove niti više stoji u dnu ekrana ime lika koji je krekovao aplikaciju.
Nadam se da će vam proraditi kako treba.