PDA

View Full Version : iPod touch 3g 32gb - ne moze nikako da se poveze sa kompom!



daniel
12-05-2010, 21:29
pozdrav svima koji ovo budu procitali - dakle imam sledeci problem sa ipod-om 3g 32gb 3.1.3 dobijen od preko prikacio sam ga jedva 3-4 puta na komp - koliko sam uspeo. problem je sledeci, dobijam konstantno 3 poruke - prva je ''an ipod has been detected but it could not be recognized, please unplug it and try again'' , druga je - "ipod 'untitled playlist' could not be synched the device can not be found'' i treca -"ipod daniel could not be synced the device can not be read from or written to" .
i pre par dana ,vrhunac kada mi je iskocilo obavestenje da moram da ga resetujem jer nema sanse da se sunhronizuje..sto sam i uradio. posle restore ja sam ga sinhronizovao, radio je sinhronizaciju 45 minuta da bi mi na kraju rekao da ne moze da se sinhronizuje zbog - "unknown error''

sta da radim ljudi pomagajte molim vas? muka mi je vise od njega

iPhonovic
12-05-2010, 22:53
Hmmm...Najverovatnije ti je problem sa kompom i USB...Pretpostavljam da koristis Win XP?On zna da izbacuje takve gluposti...
Uglavnom probaj na drugom kompu, ako imas takvu mogucnost.

daniel
12-05-2010, 23:45
hvala na brzom odg, to sam i ja pomislio ali nije ..probao sam na novom, brzom kompu sa vistom i isto je. ja imam malo stariji sa vistom .. ne znam, mozda samo imam lose srece i dobio sam takav ipod.