PDA

View Full Version : Instalous na iPad



fantastico
06-05-2010, 12:27
Uradio sam sve kako je ovde receno i instalacija je dobro prosla , ali

-povremeno se gube aplikacije pa se posle reboot ponovo pojave ali ih nema u padajucem meniju posle "all app" , vec samo pod all app.

-neke aplikacije se ne pojave na desktop posle download i install

- trazi update na 3.1 , ali ne prihvatam iz iskustava nekih sa foruma koji su imali problem posle toga

iphone-srbija
06-05-2010, 13:14
Updateuj na 3.1, to je prava verzija za iPad, sve radi super

Kapetan
06-05-2010, 17:15
3.1 je odlican. Ja sam ga danas cackao dobrih sat i kusur, nikakav problem ili gubljenje app nisam imao.

Jedino ne znam kako da trazim samo iPad apps....Ne vidim kao preko Safarija da ima opcija iPad only :0

Edit:

Izasao novi update - 3.1.1 radi savrseno. Primijetio sam da je i malo brzi...
Off: Update-ovan SBSettings, nema vise onog ludog izgleda iPada kao touch nakon reboota i meni licno vise me puca nakon pregleda procesa koji su aktivni. Ranije je stalno ispadao kad hocu da vidim sta je upaljeno.

Predrag
25-05-2010, 23:20
Da li se posle SPIRITA mogu redovno skidati krekovane aplikacije sa AppTrackera kao i na iPhone?

Sharky
25-05-2010, 23:23
naravno, treba ti samo appsync sa cydie. Ili ako si instalirao Installous onda ga vec imas

Predrag
26-05-2010, 10:14
Tek ocekujem iPad u petak da stigne pa cisto da se informisem na vreme :)
Dakle Sharky da li mi preporucujes da ga odmah odradim preko SPIRITA? Nema nikakvih probelma ?

Rakic90
26-05-2010, 11:49
Samo iPad apps trazis tako sto odes na settings u gornjem desnom uglu, pa zatim ukljucis show only ipad apps. Nakon toga vratis se nazad iz all aplications ili bilo kog menija u kojem se nalazis da bi se refreshovalo, a zatim opet udjes u all application ili bilo koji drugi meni i pojavice se samo aplikacije za ipad. ;)

Edit: Ne zovem se Sharky, ali ti kazem da bez problema odradis spirit. :)

Sharky
26-05-2010, 12:14
Ma slobodno odradi jb, ja sam dobio ipad i posle 10min je vec bio jb-ovan i nema nikakvih problema. A i ako zaskripi nesto uvek mozes restore da odradis i opet ce biti isti kao kad si ga izvadio iz kutije.

Kapetan
26-05-2010, 16:22
Kad uradis jb, upali cydia-u i OBAVEZNO sacuvaj SHSH....Klikni samo na ''make my life easy'' ili kako vec bude pisalo.

Za slucaj da ti nekad zatreba restore.

Predrag
27-05-2010, 00:13
Hvala svima! :3G sutra stize :) (ako bude sve ok a nadam se da hoce)