PDA

View Full Version : Ne mogu da skinem Cdia preko blackraina



TNV
05-05-2010, 14:00
Ljudi jel mozhe mala pomoc .... Juche uzmem da instaliram 3.1.2 na ipod touch 2nd gen 16GB i sve prodje ok i onda udri na blackrain koji instalira ok , kad medjutim, da instaliram Cudiu ono djoka i na jednom i na drugom izbacuje eror nece da se konektuje na cydiu ????? ja u zbunu aj opet kad ono opet djoka .... nishta aj udarim ja opet celu instalaciju i sve ispochetka i opet ista pricha na oba
ubistvo je shto sam do sada instalirao brdo iphona i ipodova ali zadnjih mesec dana sam bio oddsutan pa reko da se neshto nije izdeshavalo
dajte neki help plz
hvala
P.S. wifi radi naj normalnije i safari i youtue ....

dado
05-05-2010, 14:21
Možda je zbog toga što cydija "puca" poslednjih nekoliko dana,ima nekih problema sa serverom.

mikenzi
05-05-2010, 14:58
A i lakse ti je da koristis redsn0w...

Sharky
05-05-2010, 15:00
Probaj da cekiras samo rock i snow pa ako to instalira onda je iphone ok i problem je u cydiji, trenutno je preopterecena zbog spirita i toga sto svi rade restore preko cydia servera

TNV
06-05-2010, 11:19
Ljudi resheno .... ladno je bilo do rutera !!!! vec sam bio odelpio i onda aj reko da promenim ruter tj mrezhu , izadjem napolje u kraj i nabodem jednu free mrezhu i na keca je skinuo cydiu :D !!!!! ali me i dalje jebe to shto sada ne mogu da instaliram installous prijavljuje da je saurikov host Unreachable
javljam chim reshim !!!!