PDA

View Full Version : Sta treba da uradim ako hocu da instaliram novi Windows?



Riccolo9
05-05-2010, 12:26
Moram iz odredjenih razloga da instaliram novi windows pa me interesuje kako da sacuvam kontakte sa iPhona ovo drugo (igrice,muzika, mi je manje bitno) ?


Hvala unapred :) :) :) :)

Sharky
05-05-2010, 12:28
Sacuvaj folder iTunes iz my documents/my music
pa kad instaliras novi win i itunes samo vrati taj folder gde je bio

.stefan
05-05-2010, 12:34
Kontakti ce ti biti na iPhonu tako da samo syncuj telefon iTunes-om i oni ce se vratiti na racunar!

putnik1
24-10-2010, 01:42
.Stefane , da li si siguran da ce brojevi ostati u telefonu i da se nece obrisati ako sync-ujem iPhone 3gs sa novim iTunes-om 10.1 posto mi je pukao win7 i morao sam ponovo da uradim instalaciju a nisam uspeo nista da sacuvam ? Nije mi mnogo bitno da sacuvam bilo sta sem IMENIKA !!!
Napominjem da nemam nigde nista sacuvano ! Citao sam forum ali nigde nema nijednog konkretnog odgovora vec samo raznih misljenja a ne smem da se igram ! Ako bi mogao da mi pomognes sta sve treba da uradim !
Hvala unapred !

.stefan
24-10-2010, 01:49
siguran sam da ce ostati...ali ajde da budes i ti 100% aiguran najelegantnije resenje je da instaliras sa AppStore-a aplikaciju iDriveLite koja je besplatna i backupujes kontakte na njihov server.....kasnije samo stiskom na restore u tom programu kontakti ti se vracaju...
uradi backup za svaki slucaj sa ovom aplikacijom....ali nece itunes izbrisati nista...bar meni nikad nije....

putnik1
24-10-2010, 01:51
Hvala jos jednom !!! Odoh da probam pa sta mi Bog da !

putnik1
24-10-2010, 11:48
.Stefan , dobri covece , uradio sam kako si napisao i sve je ok ! Uradio sam i back up za svaki slucaj sa programom koji si napisao ! E sad , da li postoji i neki program ili nacin sa kojim cu moci da sacuvam i aplikacije ili od njih da se pozdravim ! Hvala ti jos jednom i sve reci hvale za forum i vas koji ga odrzavate tako sto uvek imate vremena , strpljenja i prave odgovore sto je danas retkost !
Pozdrav !!!

.stefan
24-10-2010, 14:46
Ako posle restore-a ides restore from backup onda ces vratiti sve aplikacije osim onih koje su instalirane preko Cydije....i za Cydiju ima app,mislim da se zove PkgBackup,nisam siguran....ali ako radis restore najbolje set as new iphone pa polako sve ispocetka!

Inace,aplikacije sa telefona (sve osim Cydija aplikacija) mozes povuci sa iphone-a na itunes tako sto ces u itunes-u ici desni klik na iphone pa izaberes 'Transfer Purchases',onda bi trebalo da se prebace...