PDA

View Full Version : Prodatio milion iPada za mesec dana



iDarth
04-05-2010, 13:51
http://www.tipb.com/images/stories/2010/02/ipad_hero_20100127-400x254.jpg

Utisci o iPadu su razliciti. Po nekima je on beskorisna naprava tj. veliki iPod, neki kazu da je los tablet racunar, a nekima je najbolji prenosni uredjaj. Bez obzira na utiske Apple je upravo objavio da je od pojave iPada 3. aprila prodato milion jedinica. Uz to 12 miliona preuzetih apliikacija sa iTunesa i 1.5 miliona elektronskih knjiga.

"Milion iPada za 28 dana, to je manje od polovine koliko je trebalo iPhonu da postigne ovaj broj. Potraznja prevazilaze zalihe i mi dajemo sve od sebe da ucinimo da ovaj magicni uredjaj dospe u rike jos vise korisnika." - rekao je Stiv Dzobs.

mikenzi
04-05-2010, 17:02
Kao i uvek, vodila se pogresna prica da li je bolji od ovoga ili onoga, da li je potreban, ali sustina je da je trziste za njega postojalo i ovaj 1. milion i to samo u US to potvrdjuje...

1024
04-05-2010, 17:05
A sta bi bilo da ste pare potrosene na iPad potrosili na nesto drugo? :)
http://abstrusegoose.com/264

aloalo
04-05-2010, 19:23
Ja sam probao iPad dobio jedan lik iz amerike..Mislim da je stvarno ogromni Ipod Touch..Ajde da bar ima kameru..Al lepo se oseca kada je u rukama ;)
Ipak ne razmisljam o kupovini :)

igne
04-05-2010, 20:53
Jedno je malo drzati iPad u rukama na 5 min, malo prckati po njemu pa gotovo a drugo je kada ga malo pocnes koristiti, pa vidis neku aplikaciju za ovo ili ono, pa vidis kako je super na njemu listati po netu, pa malo gledati youtube, pa mozes se sa njim zezati citav dan a da nemoras da sedis na jednom mestu i lomis kicmu a uz to nema kablova, tastature miseva i ostalo :eyebrows:
U tome je stvar.. Ja imam desktop i laptop pc i ako budem uzeo iPad desktop ode u prodaju.. Prosto iz razloga sto se vise ne igram na njemu, ne privlace me vise nabudzene igrice da lupam 400-500 evra godisnje na cpu, graficke i ostale tange-frange.. Ostane laptop i iPad i meni dovoljno :)
Ista stvar je i sa iPhone kada das nekome, pa kaze lep je ali nista posebno, pa kada mu malo pokazes sta zna i ume onda kaze "UAOOO hocu i ja jedan" ;)

Rakic90
04-05-2010, 21:11
To je sustina.... :)