PDA

View Full Version : Kako prebaciti slike, a ne izgubiti kvalitet?



ShaX_91
02-05-2010, 16:27
Kako da prebacim slike na ipod touch, bez da izgubim kvalitet? Imam test iz hemije u sredu, treba mi dobra ocena, cele godine nisam ucio hemiju, dobijao sam uglavnom cetvorke, tako sto sam sve stranice uslikao fotoaparatom, i prebacivao na iPod. Samo sto kad god prebacim slike, one drasticno losije izgledaju nego na racunaru, i na ipodu zauzimaju svega stotinak kb, dok su na kompu oko 2mb.

Ima li nacina da prebacim slike, bez da gubim toliko na njihovom kvalitetu? Moze i 3rd party software da bude, svejedno mi je, bitno mi je samo da mogu brzo da prelazim sa jedne na drugu sliku, i da mogu da zoomiram. :)

Lazar
02-05-2010, 16:30
ej ja sam imao isti taj problem i nisam uspeo da nadjem resenje... mada meni nije trebalo za prepisivanje nego sam zeleo neke slike koje su u rezoluciji 2000+ da mi budu i na iphonu tako a ne da ih smanji...

ajde ako nadjes resenje postavi ovde :)

ShaX_91
02-05-2010, 16:32
Ok. Ako nadjem neko resenje, javljam. :)

Sharky
02-05-2010, 23:28
Instaliraj goodReader, pa onda u var/mobile/library/aplications/xxxxx-xxxx...(goodreader) ubacis slike.
Posle toga otvoris GoodReader i vidis slike koje su iste rezolucije kao sto su bile na kompu