PDA

View Full Version : Kako ukloniti broj u desnom uglu ikone Installer-a



bigfoot
11-10-2008, 14:58
Da li mi neko moze reci kako se mogu otarasiti broja u crvenom kvadratu u gornjem desnom uglu ikone Installer-a, ako je upste moguce? Koliko sam shvatio taj broj predstavlja broj updateova programa koje vec imas instaliran ili je to nesto drugo?

I sto menu u Update folderu Installer-a daje da update-ujem programe iComics i ComicViewer koje upste nema instalirane?

sveta3j
11-10-2008, 15:13
Da,to ti je apdejt.Instaliraj apdejt ili izbrisi program koji hoce da se apdejtuje i sklonice se brojevi.

bigfoot
11-10-2008, 15:32
iComic nigde ni ne vidim da je instaliran, a ComicViwer i kada ga deinstaliram opet mi ostaje. Jel ih mogu rucno obrisati a ne preko installera?

A kada oba programa instaliram onda mi opet pokazuje 0?

dasha89
11-10-2008, 18:45
Da li mi neko moze reci kako se mogu otarasiti broja u crvenom kvadratu u gornjem desnom uglu ikone Installer-a, ako je upste moguce? Koliko sam shvatio taj broj predstavlja broj updateova programa koje vec imas instaliran ili je to nesto drugo?

I sto menu u Update folderu Installer-a daje da update-ujem programe iComics i ComicViewer koje upste nema instalirane?


Obrishi taj sourse iz Installera koji ti omogucuje instaliranje tih programa i izgubice se.

Leg1
11-10-2008, 20:57
Meni je taj broj nestao sam od sebe posto se telefon sam iskljucio kada se baterija ispraznila. Kada sam ga stavio na punjenje nestao je, tako da nisam morao da brisem source (sto je sigurno resenje)

bigfoot
12-10-2008, 02:18
Cak i kada obrisem taj source opetm iman 0 i uglu. Pokusavao sam da pali i gasim iPhone, ali taj glupavi broj stalno stoji u tom uglu.

Da li mogu obrisati Installer i da ga ponovo instaliram? Ili mozda ima neko drugo resenje za to?

Patt
12-10-2008, 05:33
Ne diraj nista, sta ti smeta broj, proci ce sam po sebi.. Bar je tako kod mene bilo :D

Kv8
12-10-2008, 12:40
Cak i kada obrisem taj source opetm iman 0 i uglu. Pokusavao sam da pali i gasim iPhone, ali taj glupavi broj stalno stoji u tom uglu.

Da li mogu obrisati Installer i da ga ponovo instaliram? Ili mozda ima neko drugo resenje za to?



I mene smara to, pa sam obrisao installer, preko nekog ssh-a udjes u /Applications/ i obrises folder Installer

veselinovic
20-10-2008, 10:46
Ne diraj nista, sta ti smeta broj, proci ce sam po sebi.. Bar je tako kod mene bilo :D


Malo sutra ce sam po sebi otici :)

Patt
20-10-2008, 13:20
Hoce, ada izadje update on ga update-uje i to ne stane...

bigfoot
21-10-2008, 00:25
Broj nikako nije hteo da nestane, pa sam obrisao Installer kao sto mi je rekao Kv8. Pa sam ga ponovo instalarirao.

alterna
21-10-2008, 19:07
Ovo je stvarno problem,i glupo je sto ne postoji opcija ignore za update!Desila mi se situacija da imam crackovan iLog 2.0 i izbacio je update za 2.1,na kraju sam updejtovao i naravno ponistio krak jer drugacije nisam mogao da maknem br.Sva sreca pa postoji crack za iLog 2.1 ;)