PDA

View Full Version : koliko traje backup..... ?



iggori
19-04-2010, 09:00
ja neznam jel kokp ili fom zabaguju aki backup-u nikad kraja!
pazite ovako windows 7 64 bita itunes 7 64 bita.

telefon kada napunim aplkacijama sve ok ali kada hocu da instaliram novu on krene sinhronizaciju pa prvo backup traje boga oca ( nekad i 2 sata) dokmi ne pukne film pa ugasim itunes ili kada instaliram backup switch pa iskljucim opciju backupa onda pri sinhronizaciji prvo brise sve aplikacije pa ih instalira ponovo i dodaje nove?! jel to tako mora il ja neznam nesto?

neko mi rece da je win u pitanju pa sam ga reinstalirao al ne pomaze. probao sam i 32 verziju itunesa al nece da je instalira trazi 64 naravno 64 hoce da instalira u programfilesx86 a ja mu pri instalaciji stavim da ide u normalan 64 bitni program files mada sam probao i u obican ali tunes tada baguje joa vise, pomagajte!

iggori
19-04-2010, 09:02
ps kucam sa tel a sad se probudih pa vidim koliko je slovnih gresaka ... sorry

iAlfa
19-04-2010, 10:39
Ako nisi prethodno backupova telefon, a pri tome imas dosta toga u istom, prvi backup zna potrajati bas dosta, kasnije vec to ide brze. Moj predlog, strpi se za taj jedan back up do kraja, definisi nakon toga sta da sinkronizuje i nece biti problema.

OzzY
19-04-2010, 11:04
Nije bas preporuclivo to da radis, jer ces tako biti u nemogucnsti da povratis podatke iz aplikacija ukoliko iznenada nesto zajebes (citaj: IZNENADA!).
Za svaki slucaj to instaliraj onaj program iz Cydie za backup podataka iz aplikacija da se osiguras.

Evo ti:

Windows Users: (updated)

Windows users can use the same approach:


Quit iTunes.
Press Win+R (opens the Windows Run dialog)
Type or copy the following command:“%CommonProgramFiles%\Apple\Mobile Device Support\bin\defaults.exe” write com.apple.iTunes AutomaticDeviceBackupsDisabled -bool true
Open iTunes.
Connect the iPhone.
Make Sync without backing up.



Ili skini program odavde:


http://microseconds.com/?page_id=395

Sharky
19-04-2010, 14:42
Skini itunes 9.0 i verujem da ces resiti sve probleme

zendra
22-04-2010, 09:55
mene neće napraviti sync contacts. Sve drugo radi ali contacts neće prebaciti u outlook. Novi su windowsi 7 i itunes 9. Aplikacije prebacuje i sve drugo radi.
Ima tko kakvo rješenje?

igne
22-04-2010, 10:23
napravis npr na yahoo nalog i tamo sinhronizujes sve svoje kontakte i vise ne brines o kontaktima ;)