PDA

View Full Version : kupio u Apple store i doneo u Srbiju



fantastico
18-04-2010, 04:18
Dakle,25.marta sam napravio rezervaciju a 3.aprila u 9.30 se javio u Apple store,Oakbrook Mall u Chicago,IL.
Platio i preuzeo iPad , 32mB , ali sam strasno pogresio sto nisam uzeo originalni case , koji je btw prekrasan i veoma praktican.
Taj case je bukvalno razgrabljen u tri Cikaska Apple store za dva dana.
iPad-a ima svakom Apple store mali milion ali nema takve navale koja se moze porediti sa navalom na iPhone.

Preko Amazone sam narucio vise komada dodatne opreme , a toplo preporucujem da to ne radite jer je izuzetno loseg kvaliteta , dok hard case uopste ne pasuju.

Od cases samo Belkin i Grifin , koji se mogu kupiti i u Apple store.

Inace , sve se moze kupiti i online , samo se mora imati iskljucivo USA billing adress,sto znaci da kartica mora biti od americkih banaka,ili gift card iz Apple store.

djalf
18-04-2010, 05:11
Dosta dobrih informacija! Voleo bih da imam nekog da mi pazari tamo i donese ali nemam tako da moram da cekam :(

iphone-srbija
18-04-2010, 15:44
ocekujte moje utiske uskoro, za par dana mi stize :)

nestrpljiv sam samo tako :D

Lazar
18-04-2010, 15:52
lele neko ce da se podnovi :)

ajde ti kao strucnjak moras da napises neki bas onako profesionalni review :)

AwaX
18-04-2010, 16:51
ja sam moj trebao da imam vec al zaprasilo sa islanda pa otkazani svi letovi.
juce sam se igrao ja jednim, tudjim.
kupio covek i neke aplikacije piano (smule), sandstorm, labyrinth 2...
3gs nije brz uopste u poredjenju sam ovim. sve leti, ali bukvalno.
hd film je dozivljaj gledati. interface za photos je nerealno dobar, ibooks animacije...
must have definitivno

Rakic90
18-04-2010, 19:36
Stize u subotu, Boze zdravlje. :)

A to sto kazes za case, meni je nikakav! Ja sam uzeo jednu ColcaSac(vrecica), odusevljen sam kako izgleda, cak je jeftinija od te apple-ove i svih belkinovih! Mada, ipak sam uzeo i invisibleshield.

woffer
18-04-2010, 20:56
Meni tek krajem 5. miseca... I jos nisan ima priliku igrat se sa njim nigdi..

adzo89
18-04-2010, 21:55
ja sam se uzasno zajebao, bio sam narucio preko apple i stavio adresu od myus i oni odbili da posalju tamo, i od nedjelje prosle cekam na refund novca na karticu, ocekujem da sjutra budu pare pa preko forwardit.us da ga trgujem...a inace sam se odlucio za ovaj case http://www.griffintechnology.com/products/elan-passport-ipad

Rakic90
18-04-2010, 22:06
Samo bacite pogled na
http://www.colcasac.com/ipad_case.html :)

adzo89
18-04-2010, 22:09
moram ti priznat da izgleda ovako preko slike prelijepo.... sad se cak i premisljam :)

Rakic90
18-04-2010, 22:37
Ja "uzedo" plavu. :)

Kapetan
19-04-2010, 00:26
Moj dolazi 4 maja ako sve bude ok... :)

A sto se tice torbica ova crna ili teget izgleda odlicno, mada mi se ovo uzasno svidza isto


http://store.theiphoneblog.com/griffin-jumper/4A200A6614.htm

Predrag
19-04-2010, 00:56
Ja cekam verziju 3G 32GB nadam se da ce uskoro :)

djalf
19-04-2010, 01:18
Ima li neka dobra dusa da pomogne prijatelju oko nabavke iPad-a? Cu dam neku paru :)

Kapetan
19-04-2010, 02:36
Meni je buraz u Cikagu, tesko je i meni nasao jedan jer su u tih par apple radnji blizu njega bukvalno razgrabljeni.

Stalno sam u kontaktu sa njim pa ako bude nesto novo tu sam pa cemo vidjet.

Rakic90
19-04-2010, 02:58
Moj dolazi 4 maja ako sve bude ok... :)

A sto se tice torbica ova crna ili teget izgleda odlicno, mada mi se ovo uzasno svidza isto


http://store.theiphoneblog.com/griffin-jumper/4A200A6614.htm

UUUU, dobra je ova, mada mislim da ne moze da se zatvori, malo mi je to nekako nesigurno... :P A ova colcasac je unutra oblozena vunom! ;) Kako mislis crna ili teget? To si rekao jer ne mozes da zakljucis koje je boje ili postoji neka koju sam ja propustio? Pitam jer znam da ima samo jedna tamna...

Edit: A, sada sam video, ipak moze da se zatvori. :) Extra je torbica.

Kapetan
19-04-2010, 03:58
Upravo sam krenuo da ti napisem da kliknes na sliku pa da vidis kako moze da se zatvori :)

A za ovu prvu nisam u trenutku mogao da odredim da li je teget-tamna ili bas crna zato rekoh :)

fantastico
19-04-2010, 04:17
Meni je buraz u Cikagu, tesko je i meni nasao jedan jer su u tih par apple radnji blizu njega bukvalno razgrabljeni.

Stalno sam u kontaktu sa njim pa ako bude nesto novo tu sam pa cemo vidjet.


Bez ljutnje , to nije istina.

Licno sam po 5-6 puta bio u Apple store ,i na Michigan Av , i u Oakbrook Mall i u Wootfield Mall .

Stoje iza kase i ima ih oko stotinu komada u sve tri verzije.

Verzija 3G izlazi krajem aprila i ja sam je vec narucio.
Nema uopste originalnih futrola i nema vise Grifin dokova.

Ako vam treba bilo kakva kofidental informacija moze na PM.

Voljan sam da pomognem.

Preko Amazona sam narucio i dobio desetak raznih dodataka medju njima :silikonske futrole,drzaci,etc i to vam ne preporucujem jer su izuzetno loseg kvaliteta.

Kapetan
19-04-2010, 15:34
@fantastico

Vidi,ne znam u kom dijelu Cikaga je njegova ulica ali sgurno je da bi ga uzeo da je nasao. Ovako je morao da narucuje online na kraju.
Hvala za info gdje ih ima posto treba da mi nadje camera kit za krticu i sl pa da mu kazem gdje da pogleda jer nije cekirao tu opciju pri narucivanju ;(

Nema ljutnje naravno :)