PDA

View Full Version : Molim pomoc oko cydia & instaler



krama
07-10-2008, 22:24
Za pocetak pozz svima,...., ovaj forum rastura


Ovako imam iPhone 3g i Jailbreak-o sam ga na verziju 2.0.2 i otisao san na Cydia da instaliram Open SSH i naravno nisam mogao tj. neda mi ga nigdje na listi i stalno pokazuje dok se louda neki error isto tako je sa Instalerom tamo mi ne pokazuje apsolutno nista. Pa bi ja vas molim mi moze neko pomoci u vezi toga i jel mi moze ko reci jel postoji jos koji nacim da stavim Open SHH na svoj iPhone??

MOLIM VAS POMOZITE

krama
11-10-2008, 13:21
sto mi niko ne moze pomoci

krama
16-10-2008, 23:10
molim vas jel mi moze ko pomoci oko Cydie da instaliram OphenSHH tako da mogu stavljati aplikacije ako treba i plati cu mu!!!! molim vas pomozite

carterado
16-10-2008, 23:28
Jel imas WiFi? Kakav ti error izbacuje? Budi malo precizniji.

AlenNS
17-10-2008, 00:31
molim vas jel mi moze ko pomoci oko Cydie da instaliram OphenSHH tako da mogu stavljati aplikacije ako treba i plati cu mu!!!! molim vas pomozite

Imaš u Sidiji kompletno objašnjenje za instalaciju SSH.

sveta3j
17-10-2008, 00:43
Апдејтуј Цидију и Инсталер,онда иди у твикс и тамо ћеш наћи опен ссх.Кад га инсталираш рестартуј телефон.

krama
17-10-2008, 21:04
Jel imas WiFi? Kakav ti error izbacuje? Budi malo precizniji.


imam wifi nego jednostavno kada odem na nju ne pokazuje mi nikakve opcije za instalirati
apsolutno nista ( da mi pokaze dali moram imati aktiviran celurar data jer ga ja nemam aktiviranog zato kaj nemrem promjeniti APN neznam kako ga promijeniti)

krama
19-10-2008, 10:34
evo jos jedno pitanje jel mogu ja nekako instalirati OpenSSH bez Cydie i ako je moguce moze li mi ko reci kako???

Mogu li ja stavljati crecovane aplikacije bez da imam OpenSHH, tj. samo da preko programa ssh-am u iphone i promjenim sve kaj treba

Molim pomozite

iMrawius
19-10-2008, 14:27
evo jos jedno pitanje jel mogu ja nekako instalirati OpenSSH bez Cydie i ako je moguce moze li mi ko reci kako???

Mogu li ja stavljati crecovane aplikacije bez da imam OpenSHH, tj. samo da preko programa ssh-am u iphone i promjenim sve kaj treba

Molim pomozite
skini lepo iTunnel program za PC i ako imas Cydiu instaliraj Open SSH ako nemas cydiu onda skini Quick PWN i pwnuje ga i dobices Cydiu

krama
19-10-2008, 16:44
skini lepo iTunnel program za PC i ako imas Cydiu instaliraj Open SSH ako nemas cydiu onda skini Quick PWN i pwnuje ga i dobices Cydiu


imam cydiu ali mi ne pokazuje nikakve programe kada odem na nju