PDA

View Full Version : Konstantno zabada itunes!



kuman
17-04-2010, 13:08
Pri svako pokusaju da sinhronizujem zbog ubacivanja muzike dolazi do zabadanja istog?!?!
Trenutno koristim iTunes verzije 8.2.1.6. :vb_type:

dado
17-04-2010, 17:14
Update-uj iTunes na noviju verziju.

kuman
17-04-2010, 18:56
Zabadala mi je 9ka a evo sada i osmica :(

kuman
17-04-2010, 20:08
Evo koja mi se greska javlja prilikom sync, prvo zablokira pa ili ga entaskujem ili sam izbaci gresku posle
izvesnog vremena:

http://i221.photobucket.com/albums/dd41/kumanars/problem-sa-itunes.jpg

miljanx
18-04-2010, 01:35
mozda ti ne valja kabl, oce tako da zakucava sa nekim kablovima !!! Meni je konkretno zakucavao iTunes kad sam uzeo DOCK, sve dok nisam kupio original kabl

Sharky
18-04-2010, 01:46
Moguca resenja:

1. Probaj da promenis USB port (ako koristis usb-hub izbaci ga i ubodi usb direktno)

2. Ukljuci iPhone, pokreni iTunes, kad izbaci gresku, ugasi pa upali iPhone (neka ostane prikljucen preko USBa)

3. -Reinstall USB Apple Driver
-Plug in iPhone, forcefully choose Apple Driver (instead of MTB USB Device)
-Check in Control Panel if MTB USB Device is NOT present under "Portable devices" (worked on my DELL XPS420 with using an USB Hub // Otherwise Windows will keep you prompted with the MTP USB Device Driver)
-Completely turn off Windows Media Player Features (Control Panel - Programs - Turn on and off windows features - Media features UNTICKED)
-Restart
-Plugin iphone
-use iTunes

kuman
18-04-2010, 20:41
Hvala probacu da ubacim u drugi port evo sada pa javljam!!!!
I videcu sa restartom!

iSavcic
18-04-2010, 21:39
Hmm znam za ovaj problem,...
Imao sam isti, i resio sam ga tako sto sam uradio restore. Samo se secam da iz nekog razloga mi iTunes nije dozvoljavao nista pa cak ni restore, vec da sam ga bacio u DFU mode i da sam tako odradio custom restore i onda JB! Pazi da ne uradis legalan restore na 3.1.3!


EDIT

I da kazem da nema veze to sa portovima, moze da promeni koliko hoce cak i da stavi filter usb hub ne bi mu pomoglo, kabal tesko da moze da bude problem! OVDE RESAVA SVE SAMO RESTORE

iAlfa
18-04-2010, 22:35
Evo koja mi se greska javlja prilikom sync, prvo zablokira pa ili ga entaskujem ili sam izbaci gresku posle
izvesnog vremena:

http://i221.photobucket.com/albums/dd41/kumanars/problem-sa-itunes.jpg

Ne znam jesi l bprimjetio, ali tebi iTunes ne vidi iphone, nema ga evidentiranog lijevo/ sredina, znaci da najvjerovatnije kabal ili usb port nisu uredu

iSavcic
18-04-2010, 22:53
Ma nema veze to sa kablom i portom, ja sam imao ovaj identican problem i promenio vise kompova i nije hteo, cak sam i na mac-u probao i nece!
Kao sto gore napisah samo custom restore i cao. Bacis tel.u DFU mode i onda odradis sve i kraj!

iPhonovic
18-04-2010, 23:25
Savcic, pazi sta savetujes ;) Mislim ne mora da znaci da je to jedini izlaz...Mozda vam bas i nisu iste greske.
A i pitanje je moze li da instalira custom.

kuman
18-04-2010, 23:37
Zezao me je usb(produzetak) a i snimio sam appsync update hvala puno!!!!
Usb+appsync snimljen = radi ko blesav :)

Ako neko ima slican problem da zna ;)