PDA

View Full Version : iPHONE za pocetnike- iTunes



mj23
07-10-2008, 14:12
Treba mi pomoc, kupio sam skoro iPhone i otkljucao kod vas, imam brdo aplikacija ali ne znam kako da prebacim pesme sa kompa na fon, kad otvorim iPod nema nicega a vec sam prebacio neku muziku preko iTunesa... moze li neko postupno da mi objasni sta i kako...

Patt
07-10-2008, 14:48
Pa samo nakaci tel na komp, otvori itunes, idi na music, nadji na kompu pesme koje hoces da ubacis i samo prevuci opet na music u iTunes-u.. Zatim synhronizuj tel i to je to.. To ti je najprostije resenje, moze i komplikovano ako hoces!

mj23
07-10-2008, 15:31
Ma to sve znam, uradim to, ali kad ukljucim iPod na fonu nema nicega, pise samo No Content!!! A na iTunes-u mi pise da imam tu muziku i da je zauzela memoriju na fonu, ali ne znam gde da je nadjem!!! Pretrazio sam ceo sajt ali izgleda niko nema problem kao ja!! Da li moraju slusalice da budu nakacene da bi se startovao iPod??

sveta3j
09-10-2008, 01:57
Pa,treba da napraviš plejlistu i da je sinhronizujes sa iPhonom.Pre toga klikneš na manage music manualy i prebaciš sve što hoćeš u plejlistu i sinhronizuješ.Znači,ne može ono da se prebacuje pesma,po pesma.Ne moraju da budu slušalice u telefonu da bi se puštala muzika.