PDA

View Full Version : Greska prilikom sinhronizacije aplikacija



iMorris
15-04-2010, 19:13
Vec par puta se srecem sa nekim greskama prilikom sinhronizacije telefona. Kad ubacim vise aplikacija i pokusam da ih sinhronizujem on mi izbaci gresku, nece da sinhronizuje. Izbacuje da fali neki dll fajl.

Jos jednu gresku izbacuje kad hocu da pokrenem iPhone Folder. "Can't load iTunesMobileDevice.dll. Please reinstall iTunes. Error 126"

Reinstalirao sam ga nekoliko puta i ne pomaze.

Nije hteo blackra1n da se pokrene, isto je falio neki "ASl.dll". To sam resio tako sto sam iskopirao blackra1n u "C:\Program Files\Common Files\Apple\Apple Application Support".

Odradio sam restore i izbacio sve aplikacije iz iTunes-a. Radi sve dok ne vratim aplikacije u iTunes.

iMorris
11-05-2010, 18:25
Zna li neko kako da resim ovaj problem sa iPhone Folder-om...?

iMicko
11-05-2010, 19:01
Pa možda je neka aplikacija bagovita... Idi sistemom eliminacije, ubacuj jednu po jednu pa gde zabaguje onda je ta poslednja i samo tu ne ubacuj...

Sharky
11-05-2010, 19:05
Imas novi itunes 9.1.
Pronadji temu o novom i tunesu ovde na forumu i pogledaj sta traba da odradis, mislim da je temu postavio djAlf

iMorris
11-05-2010, 19:14
Za sada mi iTunes radi ok. Ali mi ne radi iPhone Folder. Kako da resim onu gresku?

Sharky
11-05-2010, 19:18
Bas zbog i tunes ti i ne radi iphone folders, a verovatno bi ti i blackra1n izbacivao gresku, potrazi temu: izasao itunes 9.1 ....