PDA

View Full Version : iTunes Back Up...



iMicko
11-04-2010, 00:38
Pre mesec, dva dana sam slučajno obrisao jedan razgovor u porukama i normalno ga back up-ovao preko iTunes-a... E sada, tada kada sam to radio mogao sam da biram koji back up ću da odradim... Bilo je nekoliko back up-ova sa različitim datumima... Jer jednom mesečno back up-ujem sve...
A do sada sam sigurno desetak puta back up-ovao ali mi je samo poslednji omogućen... Zašto se ne prikazuju back up-ovi od pre koje NISAM obrisao...
Gledao sam da li ima negde da se namesti da se čuva svaki back up ali nisam našao... Pa reko da vas pitam ako znate...
Šta vi uopšte mislite što se tiče ovog problema...? :)

Sharky
11-04-2010, 00:41
U iTunesu:
edit->preferences->devices
tu su ti svi backup-ovi i ostala podesavanja u vezi toga

iMicko
11-04-2010, 00:44
Ma znam ja gde je sve to... Napisao sam i gore da sam gledao sve i da li ima opcija da se sačuva svaki ili samo da se overwrite... NEMA!
Pre mi je čuvao svaki bek ap što sam radio a sada overwrituje... U tome je fora...

Sharky
11-04-2010, 00:51
hm... ja imam neki stari itunes i kod mene cuva, imam oko 5-6 komada, po datumima

iMicko
11-04-2010, 00:53
E pa o tome ti pričam...
Aha... Ok, onda je to do iTunes-a... Ja imam ovaj 9.1 a pre sam imao 9.0 ili jedan pre ovoga...
Ladno su ugasili tu opciju na novom... Koji džiberi... :)
Jbg... :(
Može lock slobodno...

Sharky
11-04-2010, 00:57
Mozda i nije do toga, malo mi je glupo da to promene. Mozda neko zna resenje, neka je tema otvorena

dado
11-04-2010, 11:59
Ja imam iTunes 9, i meni overwrite-uje svaki backup, imam samo jedan na listi.
Jedino ne backup-uje ako sync-uješ neki drugi iPhone

iAlfa
11-04-2010, 13:58
iTunes cuva samo poslednji backup, ukoliko na iPhonu nije bilo značajnijih izmjena u smislu fw, aplikacija i podesavanja, ukoliko je bilo samo izmjena imenika, sms konverazcija, notes i sl. to zanemariju i vrši overwrite i čuva poslednji backup, važi za sve verzije iTunesa. Imao sličan problem, pitao apple podršku u CG i to su mi rekli.

iMicko
11-04-2010, 15:54
Pa dobro, ja znam da je meni pre čuvao svaki back up... Tako da... :)

iAlfa
11-04-2010, 16:29
moguce, iskreno ja sam imao samo poslednje 3 verzije sw iTunes, na sve mi cuva samo zadnji backup i one koji su prethodili update na 3.1.2 i 3.1.3, a kao sto rekoh objasnjenje koje sam napisao sam dobio kao zvanicni odgovor apple podrske.