PDA

View Full Version : iTunes account - create new problem?



skosan
04-04-2010, 15:38
Danas hteo da ubacim nesto sa appStore-a, kad ono ne prihvata mi username i pass. Imam drugi account, i njega je prihvatio. Uzmem da napravim novi account, da imam jos koji u rezervi, ali problem :)
Klik na create account, i sve lepo dok ne dodjemo do kartice, i onog cuvenog NONE. Sad stoji sledece:
http://i284.photobucket.com/albums/ll32/koomashin/ItUNES.jpg

Bilo je nesto reci oko ovoga, u jednoj temi o taksama, ali nista konkretno.
Izbacili su NONE, da bi mogli stalno nesto da nam skidaju sa kartica ili sta?

Kako sad otvoriti account, da se skidaju apps? naravno free? tipa update skype-a, face-a itd?

mikenzi
04-04-2010, 15:53
Meni se to dogodilo jednom, jednostavno se nije pojavilo none opcija, a moze to da se dogodi ako menjas i zemlju... U svakom slucaju, kreni ponovo da kreiras nalog i trebalo bi da se pojavi.

skyline
04-04-2010, 16:08
A jesi li isao na itunes store i pronasao neku besplatnu app?
Kad uradis to onda ce se pojaviti opcija none :)

OzzY
04-04-2010, 16:09
Jesi probao da skines bilo koju FREE aplikaciju pa onda klik na New Account?

skosan
05-04-2010, 03:22
ma radio sam klik na freeApp.
evo proslo mi sad! da li se komp zaglupio, da li net, da li iTunes....nem pojma, ali tek na 3. pokusaj sa freeapp mi se pojavio NONE! Boze svasta :)

Nego, novi account sam radio, zbog toga sto mi stari account, koji sam koristio, od danas ili mozda pre koji dan ne vazi vise...izbaci mi da je "ID disabled" zbog kao bezbednosnih razloga...
pa sam se istripovao da su ukinuli tu foru za NONE, pa su nas "NONE" izbacili sa spiska :)

jel jos neko dobio tu poruku, da mu je ID disabled?