PDA

View Full Version : iPad osiguranje pokriva vandalizme, ali ne Nuklearni Rat



iMicko
04-04-2010, 13:21
Suppose you get a new iPad and it's stolen by a bunch of hooligans who want to destroy it - but can't think of a more creative way to trash it than dropping it and hitting it with a baseball bat - and videoing it to put on YouTube - but can't manage to hold the camera steady on the destruction? Or suppose you are having a beer while watching a video on your new iPad, and you see something funny and spit all of your refreshing beverage out on the shiny ten-inch screen? What will you do?

Fortunately, there is already a third-party insurer who has stepped forth with a solution. For as little as $45 a year, the Worth Ave Group will guarantee your new iPad (http://www.worthavegroup.com/ipad) against many things that AppleCare will not, including theft, screen damage due to dropping (or batting), fire, flood, and even surges from lightning strikes. For a top of the line 64GB iPad with 3G, the premium goes up to $82 a year.

The policy has a $50 deductible, and they will cover any damage above that amount. The company warns, however, that they won't pay you if your iPad just mysteriously disappears (meaning something other than it being stolen), mechanical or electrical breakdown, normal wear or tear, rust, government seizure or nuclear war. I'm thinking you'd have more to worry about if stuff just starts flat disappearing at your house, you're in trouble with the government or al-Qaeda nukes your hometown, but it's good to read the fine print.

XGUppxoJUVg

mikenzi
04-04-2010, 13:56
Bas je otporan....

torla
04-04-2010, 14:15
nasta li je otporan,

edit: na palicu :D

djalf
04-04-2010, 15:20
Samo u Americi :)

zexx0r
04-04-2010, 17:00
Kakvi *****i... ja bih znači bubreg dao za iPad. Bukvalno.
Polizao bih ekran kada bi mi neko dao xD

OzzY
04-04-2010, 17:13
Meni nije jasno sto su to uradili. Ajde da su Apple hejteri, ali jedan od likova je snimao sa iPhone-om. ???

Sharky
04-04-2010, 17:37
I ovaj snimak sto je na youtubeu je snimljen iphonom 3gs

iMicko
04-04-2010, 17:47
Pijem kaficu i gledam video... Reci koliko njih boli uvo za sve... Neko nema ni dinar u novčaniku a neko ni novčanik a oni se našli pa lupaju iPad...
Ajnštajn je jednom rekao da "Samo su dve stvari na svetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo što za svemir nisam siguran". ;) :P
EDIT: Ispravljeno!

OzzY
04-04-2010, 17:54
Pijem kaficu i gledam video... Reci koliko njih boli uvo za sve... Neko nema ni dinar u novčaniku a neko ni novčanik a oni se našli pa lupaju iPad...
Ajnštajn je jednom rekao da "Samo svemir i ljudska glupost imaju granice... Mada nisam nešto siguran za ovo drugo". ;) :P

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I am not sure about the universe."
(Albert Einstein)

iMicko
04-04-2010, 18:00
Razlog citiranja...? :)
Stvarno ne kapiram pošto to što si ti rekao je isto što sam i ja rekao samo drugačije formulisano... :)
Pogledaj samo malo bolje... :) :)

Sharky
04-04-2010, 18:13
:) NNapisao si IMAJU i "Mada nisam nešto siguran za ovo drugo" a drugo je ljudska glupost, trebalo je da stoji "Mada nisam nešto siguran za ovo prvo"
:) :p
Da je kolega 1024 video ove greske, vec bi dobio opomenu hehehe, salimo se malo :)

zexx0r
04-04-2010, 18:17
Treba srpska verzija da glasi ovako:

"Samo dve stvari su beskonačne (neograničene), svemir i ljudska glupost, ali nisam baš najsigurniji za svemir"

Englezi englezi... :)

Sharky
04-04-2010, 18:26
A i taj Ajnstajn, kad je vec bio toliko pametan mogao je i srpski da nauci :)

iMicko
04-04-2010, 18:30
Oko čega vi pravite frku...
Sharky, u svakoj šali pola istine... :P :)
Nema nikakve ljutnje...
To je moja fo pa... ;)

djalf
04-04-2010, 18:50
Kad imas para koliko hoces onda ti je mnogo dosadno. Takvi ljudi nisu bas mnogo pametni ;)

Sharky
04-04-2010, 19:02
Ma momci su samo testirali iPad :) i hteli da budu prvi koji su razbili isti, pa postanu poznati preko youtube-a

1024
04-04-2010, 19:58
I za sad im fino ide. Verujem da nisu planirali da ce gomila iLjubitelja iz Srbije da raspreda o njima na forumu ;)

@ko me je vec pomenuo: U poslednje vreme "tiho" ispravljam stamparsko/pravopisne greske po postovima... ukljucujuci i u onom ;) Tako da, ako vam se ucini da su ljudi na ovom forumu odjednom pismeniji, za to sam ja zasluzan :P

dado
04-04-2010, 22:46
Ma momci su samo testirali iPad :) i hteli da budu prvi koji su razbili isti, pa postanu poznati preko youtube-a
Ista situacija je bila i kada je izašao 2G, bio je snimak kako neki lik zakucava ekser u njega :)

zexx0r
05-04-2010, 11:58
I za sad im fino ide. Verujem da nisu planirali da ce gomila iLjubitelja iz Srbije da raspreda o njima na forumu ;)

@ko me je vec pomenuo: U poslednje vreme "tiho" ispravljam stamparsko/pravopisne greske po postovima... ukljucujuci i u onom ;) Tako da, ako vam se ucini da su ljudi na ovom forumu odjednom pismeniji, za to sam ja zasluzan :P

Ne sećam se da smo za tebe raspravljali da ti stave custom member group - iGramatika :D

1024
05-04-2010, 15:07
To je trebao neko drugi da radi :eyebrows:, ali nije bio zainteresovan. Ne trazim ja nikakvo priznanje, to radim cisto zato sto mi bode oci kad je pogresno napisano :D

djalf
05-04-2010, 21:00
Ma daj bre, pa nije ovo drugi dnevnik RTS-a pa sad mora sve pod konac :P