PDA

View Full Version : Instaliranje aplikacija - problem



AlenNS
02-10-2008, 15:44
Nadam se da nisam pogrešio forum za ovo pitanje.

Naime, dugme za paljenje iPhone-a ( 2G ) mi je zaglavljeno.
Jedva ga palim i gasim i ponekad se on sam pali i gasi.

Skinuo sam iBrickr, ali ne mogu ništa da instaliram, jer mi traži da restartujem telefon, a ne mogu, jer mi je dugme zaglavljeno.

Da li ima neki program sa kojim mogu da instaliram programe, igrice i ostalo, a da ne zahteva gašenje telefona?

Molim vas, ako može pomoć, nov sam korisnik iPhone-a, ne znam još uvek mnogo o aplikacijama, igrama i instaliranju istih.

Ako vam nije problem da mi date neka uputstva, kako da odradim sve bio bih vam zahvalan.

Inače, imam 2.1 FW i sam sam ga ubacio zahvaljujući pomoći sa vašeg foruma.

Hvala unapred.
:)

Darkman
02-10-2008, 18:09
:DD Sad ce da krenu poruke, mrzi vas da pretrazite, sve ima na search i slicno... Ja sam takodje relativno pocetnik, ali malo sam uhvatio kako se sta radi. Poslacu ti moj mail na pp pa poslaji sta te zanima, znam koliko je tesko kad pocinjes, a na ovu poruku ce samo da te napushe. :DD E da, i pretrazi malo forum ;)

sveta3j
02-10-2008, 18:32
Imas program koji se zove power menager ili tako nesto..On ti omogucava da restartujes telefon,bez potrebe da pritiskas sleep dugme.

DjPopa
02-10-2008, 18:38
a sto ne bi npr. odneo iphone na popravku ovde? siguran sam da opravka ne bi bila skupa a problem nije bas smesan pa da se ignorise...

AlenNS
03-10-2008, 14:16
Hvala svima na odgovorima.

Danas ću odneti telefon u jedan servis u NS, mada mi ne garantuju popravku, a ovo je već četvrti u koji ide, pa me zanima da li neko od vas zna nekoga ko ume da popravi ovo dugme za paljenje kako bih mogao normalno da koristim iPhone i koliko košta takva popravka?

Unapred hvala na odgovoru!