PDA

View Full Version : Theme



MDAIII
23-03-2010, 16:03
Neshvatam kako mijenjati teme (walpaper i sl) na iPhonu, ovo sto sam do sada procitao uglavnom nista oko toga nema ili ja bas i ne "kontam" najbolje ovaj iPhone.
Soory ako ponavljam ili pitam laicke stvari.
Pozz.

skosan
23-03-2010, 16:52
skini winterboard iz Cydia, pa onda i teme iz Cydia koje su za winterboard (naznaceno je u opisu) i to je to :)
a wallpaper mozes da menjas i preko settings/wallpaper

MDAIII
23-03-2010, 23:24
Mema "dugmeta" za hvala pa eto Hvala :)

Sharky
23-03-2010, 23:55
Kad skupis odredjeni broj postova pojavice se opcija HVALA.

Harly
12-05-2010, 12:17
koja tema po vama lepo izgleda a da ne zauzim dosta memorije? imam iphone 3g pa znate kako je kad njemu spadne memorija...

igne
12-05-2010, 12:48
Sve teme manje~vise zauzimaju memoriju, sto vise detalja tim vise memorije zauzima, imas u ovoj sekciji bas dosta tema da skines ili imas destinacije, malo potrazi :)

Harly
31-05-2010, 19:58
Kojim programom mogu menjati ikone?
skinuo sam jednu temu ali par ikona ne vidim, samo pise ispod naziv ali nema ikona.....pa bi hteo da postavim neke ikone

iKnez_95
31-05-2010, 21:40
u principu je moguce da sam stavljas slike za ikonice. za to ti je potreban neki program da udjes u SSH iPhona (ima ih raznih, ali ja koristim iFunBox) i treba ti slika koju ces koristiti kao ikonicu koja je u PNG formatu. otvoris iFunBox---->Raw file systemy (to ti je sve na lijevoj strani)---->var---->stash---->themes---->pa nadjes folder teme (npr. Buuf2)---->icons i stisnes na taj folder(ne plus, vec na folder) pa na desnoj strani imas jezicak File View i tu ubacis sliku za ikonicu. NAPOMENA: slika koja je u png formatu mora imati isto ime kao program za koji ce biti. (npr. ako mijenjas ikonicu programa koji se zove speedtest, slika se mora zvati speedtest.png). Nadam se da si skontao ;)